Black Label Society zapraszają do pokoju koszmarów. Nowy utwór grupy

Black Label Society zapraszają do pokoju koszmarów. Utworem „Room of Nightmares” grupa zapowiada nowy album, który trafi do sprzedaży na początku 2018 r. Jeśli nie straszne wam horrory, sprawdźcie ten numer!

„Room of Nightmares” to pierwszy od 3 lat utwór zaprezentowany przez zawsze będącą w formie grupę Black Label Society, która właśnie poinformowała o swoich najbliższych planach. Fani będą zadowoleni. Zakk Wylde & Co. przygotowują się do premiery albumu, będącego następcą „Catacombs of the Black Vatican” z 2014 r.

Premierę płyty wyznaczono na 19 stycznia. Na krążku, zatytułowanym „Grimmest Hits”, znajdzie się 12 utworów, w tym opatrzony przerażająco-zabawnym klipem „Room of Nightmares” (teledysk udostępniamy poniżej).

– Między przerwami na manicure i depilowaniem nóg robimy kolejny album BLS – żartował niedawno Zakk Wylde , goszcząc w kultowym programie Full Metal Jackie. – Wydamy go w przyszłym roku. Musimy zastanowić się, jak to zrobimy. Najważniejsze, że byliśmy w studiu, nagraliśmy materiał i po Nowym Roku ruszamy z działaniami.

Przypomnijmy: tuż po wydaniu „Catacombs of the Black Vatican” z Black Label Society pożegnał się wieloletni gitarzysta Nick Catanese. Jego miejsce zajął Dario Lorina.

Aktualnie skład grupy tworzą Zakk Wylde, John DeServio, Dario Lorina i Jeff Fabb.

Merch Black Label Society znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV