Asking Alexandria z nowym, akustycznym teledyskiem

Nowy klip udostępnia Asking Alexandria. Tym razem nie jest to premierowy utwór, a powrót do płyty „Reckless & Relentless” – z akustycznym, żołnierskim zacięciem. Obraz został zarejestrowany w bazie amerykańskich marines w Japonii.

„19 marca 2018 r. członkowie Asking Alexandria udali się z Phoenix w Arizonie do obozu marines na Okinawie, by wystąpić przed Korpusem Piechoty Morskiej Stanów Zjednoczonych. Utwór został zreinterpretowany tak, by oddać cześć niesamowitym ludziom na służbie i ich rodzinom” – na początku klipu wyjaśnia zespół.

„Someone, Somewhere” to trzeci singiel z albumu „Reckless & Relentless” wydanego przez Asking Alexandria w 2011 r. Album był drugim wydawnictwem w dorobku grupy.

Utwór „Someone, Somewhere” na potrzeby najnowszego teledysku Asking Alexandria doczekał się akustycznej aranżacji. Wszystko w ramach Memorial Day – amerykańskiego święta przypadającego na ostatni poniedziałek maja. W założeniu święto ma upamiętniać Amerykanów, którzy zginęli w czasie służby wojskowej.

– Jesteśmy podekscytowani wydaniem nowej, akustycznej wersji „Someone, Somewhere” – komentuje zespół. – Mamy nadzieję, że nasi przyjaciele, rodziny i fani na całym świecie dołączą do nas, dziękując żołnierzom, którzy zapewniają nam bezpieczeństwo.

Video możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy: klika dni wcześniej członkowie Asking Alexandria udostępnili teledysk do „Alona In A Room” z ubiegłorocznej płyty „Asking Alexandria”.

Do Polski zespół przyjedzie 13 czerwca, by wystąpić na imprezie Hard Kicking Fest. Sprzedaż biletów wciąż trwa.

Licencjonowany merch Asking Alexandria, w tym koszulki, bluzy, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz