Angielski polityk growluje z Barney’em z Napalm Death. „Więcej gardła”

Politycy śpiewający ekstremalny metal to raczej rzadkość, ale są i tacy, którzy nie boją się pokrzyczeć nawet na antenie publicznej rozgłośni – tak jak Ed Miliband, lider angielskiej Partii Pracy, w doborowym towarzystwie growlujący na antenie BBC Radio 2. Musicie to zobaczyć!

Znany angielski polityk Ed Miliband skradł show, prowadząc audycję o death metalu w BBC Radio 2. I choć docelowo miał na antenie znaleźć odpowiedź na pytanie „Dlaczego ktokolwiek lubi death metal”, ostatecznie sam spróbował swoich sił w tym szalenie wymagającym gatunku.

Jak wydać z siebie stosowny wokal, liderowi angielskiej Partii Pracy pokazał Mark „Barney” Greenway, frontman grupy Napalm Death, który pojawił się w programie w charakterze gościa.

– To nie jest heavy metal, jaki możesz kojarzyć np. z Iron Maiden. To znacznie cięższe – przedstawił muzykę Napalm Death Greenway, poproszony o to przez ciekawego prowadzącego.

Warto przypomnieć, że Napalm Death jako zespół funkcjonuje od ponad 35 lat. Teksty formacji piętnują m.in. nienawiść, agresję i… politykę. W radiowym stidiu Greenway spokojnie wysiedział jednak obok Milibanda, udzielając mu kilku cennych wskazówek.

– Więcej gardła – pouczał swojego niecodziennego ucznia. Co z tego wyszło, sprawdzicie poniżej.

Dyskografię Napalm Death zamyka album „Apex Predator – Easy Meat” z 2015 r.

Po raz ostatni grupa zagrała w Polsce 4 maja br. w Krakowie.

Merch Napalm Death znajdziecie na RockMetalShlop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz