Napalm Death zagra koncert w Polsce na Pol’and’Rock Festival 2023

Tegoroczna odsłona Pol’and’Rock Festival jak na razie zapowiada się mocno. Do obsady wydarzenia, które ponownie odbędzie się w Czaplinku, dołącza legenda grindcore’u w postaci Napalm Death.

Biorąc pod uwagę, że w line-upie Pol’and’ Rock Festival jest już m.in. Biohazard, to ogłoszenie tym bardziej może zainteresować „najpiękniejszym festiwalem świata” fanów ekstremalnych brzmień. Napalm Death to wszak zespół, którego ciężar zaczyna się tam, gdzie wielu mocnych kapel się kończy.

Historia Napalm Death jest tak intensywna, jak ich muzyka. Zespół powstał na początku lat 80. w angielskim Meriden, gdzie założyła go grupa silnie zainspirowanych punkiem nastolatków. Skład kapeli już w pierwszych latach działalności zmieniał się wielokrotnie i choć ani jeden z jej założycieli nie gra już w zespole, brzmienie Napalm Death do tej pory pozostaje wierne początkom. Punkowy pozostał też przekaz Napalm Death, który konsekwentnie kontestuje współczesną rzeczywistość.

„To jeden z głównych punktów programu, którego nie możecie przegapić podczas Pol’and’Rock Festival” – podkreślają organizatorzy festiwalu, a my nie mamy co do tego żadnych wątpliwości.

Przypomnijmy: nadchodzący Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2023 r. na terenie lotniska Czaplinek-Broczyno.

Pol’and’Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock) to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych organizowany od 1995 r. W latach 2004-2019 wydarzenie odbywało się w Kostrzynie nad Odrą. Tego lata Pol’and’Rock Festival po raz pierwszy został organizowany w Czaplinku w woj. zachodniopomorskim.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.