Slipknot na banjo. Popularny youtuber przerabia „Psychosocial”

Slipknot na banjo? Cóż, nie ma rzeczy, których nie zrobiłby Rob Scallon. Popularny youtuber postanowił wziąć na warsztat „Psychosocial”, singiel wydany przez Coreya Taylora & Co. w 2008 r. Jak się okazuje, do zagrania go wcale nie potrzeba przesterów…

Podobno są na świecie rzeczy, które nie śniły się filozofom. Talent Roba Scallona jest natomiast zjawiskiem, jakiego nie wyśniłby żaden muzykolog.

Scallon to popularny youtuber, obserwowany przez blisko milion odbiorców na całym świecie. Fejm zdobył m.in. za sprawą grania na „Master of Puppets” Metalliki na banjo i „Payback” Slayera na ukulele, ale i na innych instrumentach czuje się znakomicie. Sitar czy bałałajka – Rob Scallon z każdym instrumentem radzi sobie równie brawurowo co Clint Eastwood z rewolwerem.

W swojej najnowszej produkcji Scallon znów łapie za banjo. Amerykanin bierze na warsztat Slipknota, wymiatając „Psychosocial”. Wokalnie wspiera go Leo Moracchioli, specjalista od metalowych coverów niemetalowych szlagierów. Jak wyszło, sprawdzicie poniżej.

Przypominamy: obecnie Slipknot pracuje nad nowym materiałem. Bez Coreya Taylora – wokalista jest zaangażowany w pracę ze Stone Sour, swoim drugim zespołem, z którym promuje najnowszy album „Hydrograd”.

Corey znalazł jednak czas, by spotkać się z Robem Scallonem. Co sądzi o przeróbce utworu swojego zespołu, sprawdzicie w ostatniej części materiału.

Na RockMetalShop.pl możecie natomiast sprawdzić oryginalny merch Slipknot. Od koszulek po maski – wszystko via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV