„Zdrajca Metalu” Nocnego Kochanka na Dzień Metalowca od KręciołaTV

Osobliwy prezent na Dzień Metalowca przygotowała KręciołaTV. Ekipa video, która co roku pracuje na Przystanku Woodstock, nagrała cały koncert Nocnego Kochanka. Do sieci trafiła właśnie wersja live „Zdrajcy Metalu”.

„Doszły nas słuchy, że dziś Dzień Metalowca! Dlatego mamy dla Was piosenkę… Nocny Kochanek oczywiście – odpalajcie, słuchajcie i koniecznie podzielcie się nim ze znajomymi” – pisze na swoim kanale KręciołaTV.

Na święto metalheadów Kręcioła wybrała wymowny fragment koncertu, który dosłownie wstrząsnął dużą sceną Woodstocku. To utwór „Zdrajca metalu”, który w woodstockowej wersji możecie sprawdzić poniżej.

Nie oceniamy, czy i na ile brzmienie oraz poczucie humoru Nocnego Kochanka zakrawają o prawdziwą zdradę metalu. Poprzestaniemy na odnotowaniu faktu, że koncert grupy z ubiegłorocznego Woodstocku ukazał się na DVD. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 16 listopada.

– To wielka sztuka tak mocno rozpocząć woodstockową sobotę – o pamiętnym koncercie Nocnego Kochanka mówił Jerzy Owsiak. – Dla wielu to kolejny dzień, dla niektórych 3 dzień festiwalu, a dla bardzo wielu to tydzień ich bytu na woodstockowej ziemi. Siły nie ma, zmęczenie wisi w powietrzu.

– Oni z pierwszymi słowami pieśni na ustach zapełnili pole przed sceną, a potem uszczelnili je ludzkością aż po horyzont. Niech zarejestrowana muzyka i obraz tego wydarzenia porwą was do zabawy – zakończył szef Fundacji WOŚP.

Przypomnijmy: ostatni album Nocnego Kochanka „Zdrajcy Metalu” ukazał się 13 stycznia ub.r. Krążek dotarł do 2. miejsca Oficjalnej Listy Sprzedaży.

fot. Damian Mekal/WOŚP

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.