Wokalista Nocnego Kochanka jako raper. Muzyk dołączył do #Hot16Challenge

O akcji #Hot16Challenge nie jest już tak głośno, jak jeszcze kilka dni temu, ale wciąż pojawiają się ciekawe „szesnastki”. Swoją nagrał właśnie Krzysztof Sokołowski, wokalista Nocnego Kochanka.

Największy „zdrajca metalu”, czyli frontman Nocnego Kochanka, dołączył do akcji #Hot16Challenge. Wokalista nie ograniczył się do napisania i zarapowania swojej zwrotki. Na potrzeby nagrania wczuł się w rolę i wskoczył w hiphopowe ciuchy. Nowy look nie odebrał mu jednak poczucia humoru. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak brzmiałby Nocny Kochanek, gdyby muzykom znudziło się granie heavy metalu, teraz będziecie to wiedzieć.

Nagranie Krzysztofa Sokołowskiego udostępniamy poniżej.

Niezorientowanym wyjaśniamy, że #Hot16Challenge to druga odsłona hiphopowej akcji zapoczątkowanej w 2014 r. Akcja polega na wzajemnym rzucaniu sobie wyzwania w postaci twórczego zadania stworzenia 16-wersowych zwrotek, a następnie zarapowania ich i wrzucenia do sieci. Zasięg drugiej odsłony akcji, która niczym tornado przetoczyło się przez polski internet, jest imponujący. Do zabawy dali się się wciągnąć m.in. Nergal, Piotr Rogucki i The Sixpounder.

Najciekawsze „szesnastki” nagrane przez polskich reprezentantów rocka i metalu znajdziecie w specjalnym zestawieniu „Nergal, Rogucki i inni. #Hot16Challenge2 w wydaniu rock/metal”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV