VI Memoriał Jona Lorda. To będzie wieczór fanów Deep Purple!

Coś dla fanów Deep Purple. W czwartek, 26 października, w warszawskiej Proximie odbędzie się kolejny memoriał Jona Lorda. Zagrają m.in. Doogie White, były wokalista Rainbow, a także cała reprezentacja Polski, w tym Łukasz Drapała (esk-Chemia) i Wojciech Hoffmann.

Od 2012 r. Memoriał Jona Lorda to największa polska impreza poświęcona grupie Deep Purple, w której przez ponad 3 dekady grał Jon Lord, wybitny klawiszowiec i hammondzista (Lord zmarł 16 lipca 2012 r. – red.). W wydarzeniu jak dotąd wzięli udział m.in. Ania Rusowicz, Anja Orthodox i Michał Jelonek. W tym roku również nie zabraknie mocnych nazwisk.

26 października w Proximie główną gwiazdą będzie Doogi White, przez fanów Purpli kojarzonego z zespołu Rainbow i współpracy z Ritchiem Blackmorem. White wraz z zespołem-gospodarzem, formacją Made In Warsaw, zaprezentują zarówno zespoły Deep Purple, jak i Rainbow. Na scenie wesprą ich mocne, rockowe gardła: Tomek Struszczyk, Łukasz Drapała (eks-Chemia), Michu Przybylski (Rust) i Maciej Koczorowski (Chainsaw).

Nie zabraknie też znakomitych instrementalistów. W tym roku po raz pierwszy na Memoriale pojawi się Wojciech Hoffmann, gitarowy fundament Turbo. W Proximie zagrają ponadto Andrzej Zieliński (Skaldowie), Michał Kielak (Kasa Chorych) i Piotr Brzychcy.

VI Memoriał Jona Lorda jest imprezą charytatywną, na której zbierane będą środki na rehabilitację Antka Pańczyka, chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

Bilety w cenie 35/45 zł do nabycia w ticketpro.pl, eventim.pl, ebilet.pl, a także w klubie. Więcej o Memoriale dowiecie się na jonlord.art.pl

Po merch Deep Purple zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV