Till Lindemann nienawidzi dzieci w nowym singlu „Ich hasse Kinder”

Till Lindemann nie daje o sobie zapomnieć. Wokalista Rammstein ewidentnie przeżywający ostatnio drugą młodość zaprezentował solowy singiel, w którym wykrzykuje, że nienawidzi dzieci. W sam raz na Dzień Dziecka.

Dzień Dziecka to dla Tilla Lindemanna idealna data, by wykrzyczeć wszystkim, że nienawidzi dzieci. Niemiecki artysta zaprezentował nowy solowy singiel „Ich hasse Kinder”. Nikt nie zrobi wam dziś lepszego prezentu, dzieciaki.

Singiel możecie sprawdzić poniżej.

Głos Rammstein jak zawsze z rozmachem podszedł do kwestii teledysku, tworząc dopracowany i epatujący makabrą klip. Pomógł mu w tym rosyjski filmowiec Serghey Grey. Do teledysku Till nie omieszkał zaangażować gromadki dzieciaków. Przede wszystkim po to, by dosadnie oznajmić im, jak bardzo ich nienawidzi. Jest też obficie płaczące krwią popiersie Lenina i na wskroś wschodni anturaż.

Trudno oprzeć się wrażeniu, że muzyk zakochał się w Rosji. Być może ma to związek z tym, że Till promuje obecnie koncertowe DVD „Live In Moscow”. Za sobą ma też premierę rosyjskojęzycznego singla „Любимый город” i klipu nagranego w Ermitażu (sic!).

Zaskakująco aktywny Till nie zaniedbuje jednak spraw związanych z Rammstein. W drodze jest kolejne wydawnictwo zespołu. Grupa zmobilizowała się i nagrała album, którego nie planowała, a przynajmniej tak utrzymuje kolega Tilla Christian „Flake” Lorenz, klawiszowiec Rammstein.

– Fakt, że nie mogliśmy koncertować, wzmógł naszą kreatywność – w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów przyznał Flake.

– Mieliśmy więcej czasu, by pomyśleć o kolejnych ruchach, też mniej rzeczy nas rozpraszało. W ten sposób nagraliśmy album, którego właściwie nie planowaliśmy – dodał muzyk.

Flake nie zdradził, kiedy i w jakiej formie możemy spodziewać się wydania przez Rammstein świeżo nagranej płyty. Wiemy jedynie, że nowy materiał Rammstein powstał w Studios La Fabrique we Francji. Jest to to samo studio, gdzie reprezentanci Neue Deutsche Härte nagrali ostatni, imienny album z 2019 r.

CZYTAJ TEŻ: TILL LINDEMANN ZACHĘCA DO PRZEJŚCIA NA DIETĘ WEGE W NOWYM SPOCIE

Przypomnijmy: 17 lipca Rammstein miał zagrać w Warszawie. Wydarzenie, podobnie jak cała europejska trasa Niemców, zostało jednak ponownie przełożone. Rammstein ma wystąpić w Polsce dopiero w 2022.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV