Nocny Kochanek zaprasza na „Noc z Kochankiem”. DVD już w sprzedaży

Ogień, fajerwerki, piekielny kocioł pod sceną i hewi metal – oto co w lutym zarejestrowały kamery, gdy Nocny Kochanek rządził w warszawskiej Progresji. Pierwsze autorskie DVD zespołu pt. „Noc z Kochankiem” doczekało się oficjalnej premiery!

„Noc z Kochankiem”, czyli zapis wyprzedanego koncertu Nocnego Kochanka w warszawskiej Progresji (koncert odbył się 2 lutego), trafił do sprzedaży 28 września. Już wcześniej na kanale grupy pojawiła się zapowiedź DVD w postaci nieprzypadkowego utworu „Dziabnięty”, który jak podkreśla wydawca, idealnie oddaje atmosferę koncertu.

„Zespół wykorzystał najlepszą możliwą technikę sceniczną i oświetleniową, co czyni występ jeszcze bardziej wyjątkowym. Podczas koncertu nie zabrakło najbardziej znanych utworów Nocnego Kochanka, takich jak «Pierwszego nie przepijam», «Poniedziałek» czy «Zaplątany»” – anonsuje wydawca.

Oprócz płyty DVD wydawnictwo zawiera CD ze wszystkimi utworami zagranymi podczas „Nocy z Kochankiem” w wersji audio.

Na „Noc z Kochankiem” fani musieli czekać aż 8 miesięcy, jednak w tym czasie Nocny Kochanek nie odpoczywał. Chłopaki zdążyli zagrać wyjątkowy koncert na dużej scenie Pol’and’Rock Festival, gdzie zgromadzili rekordową publiczność i odebrali z rąk Jurka Owsiaka nagrodę Złotego Bączka. W międzyczasie zakończyła się także trasa koncertowa promująca złoty album „Zdrajcy Metalu” złożona z 97 koncertów, spośród których aż 63 było wyprzedanych oraz ukazała się aranżacja utworu „Tribute” grupy Tenacious D wraz z klipem, który zaliczył już swój pierwszy milion wyświetleń w serwisie YoTube.

Kiedy fani Nocnego będą po raz kolejny przeżywać „Noc z Kochankiem”, zespół wejdzie do studia, aby nagrać trzeci album. Jego premierę planuje na początek 2019 r. Grupa podkreśla, że tematyka utworów na nowym wydawnictwie może być trochę inna niż do tej pory, jednak zespół niezmiennie czerpie inspiracje z obserwacji codzienności i śpiewa o miłości. W końcu to Nocny Kochanek…

Merch Nocnego Kochanka, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.