Nocny Kochanek przygotowuje się na jesień. Będzie trasa

Nocny Kochanek zakończył pierwszą trasę promującą album „Randka w Ciemność” z wynikiem 35 wyprzedanych koncertów. Zespół kuje żelazo póki gorące i już ogłasza jesienną trasę. Grupa ma w planach 25 koncertów.

Tak jak obiecali, członkowie Nocnego Kochanka już w październiku powrócą do koncertowania w Polsce. Jesienna odsłona Trasy w ciemność rozpocznie się 18 października w Białymstoku i obejmie łącznie 25 koncertów. „Zdrajcy metalu” przyzwyczaili swoich fanów do dwóch finałowych występów, które do niedawna odbywały się w warszawskiej Progresji. Tym razem Nocny Kochanek zakończy trasę na Torwarze 20 grudnia.

W roli supportów jesienią fani Nocnego Kochanka zobaczą dobrze im znaną z wcześniejszych tras grupę Ereles, nowy projekt muzyków formacji Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips, Ballbreaker, a także zespół Bodzis, którego lider Bogdan Żurek wystąpił z Nocnym Kochankiem podczas ich ostatniego koncertu w Łodzi. Na warszawskim Torwarze poza Nocnym Kochankiem będzie można usłyszeć grupę Zenek.

Ceny biletów na koncerty w przedsprzedaży zaczynają się od 50 zł.

Szczegóły trasy znajdziecie via [link].

Przypomnijmy: album „Randka w ciemność”, ostatni longplay Nocnego Kochanka, ukazał się na początku 2019 r. Na premierę płyty fani musieli czekać blisko 2 lata. W tym czasie zespół zdążył zagrać ponad 150 koncertów, wydać koncertowe DVD „Noc z Kochankiem”, a także zdobyć status złotej płyty albumu „Zdrajcy Metalu”. Jakby tego było mało, grupa zgromadziła rekordowo liczną publiczność na Pol’and’Rock Festival, wyrównując wynik zespołu The Prodigy, którego w 2011 r. słuchało ponad 700 tys. osób. Premiera DVD z zapisem koncertu na Pol’and’Rock miała miejsce 6 czerwca.

Nasz ostatni materiał video o Nocnym Kochanku udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV