Nocny Kochanek prezentuje tytułowy utwór z „Randki w ciemność”

Nocny Kochanek prezentuje drugi, tytułowy singiel i teledysk z nowej płyty „Randka w Ciemność”. Zdjęcia do klipu powstały w należącym do członków Tides From Nebula studiu Nebula Studio.

Nocny Kochanek nie odpoczywa. Zespół dopiero co zaprezentował klip do utworu „Czarna Czerń” z gościnnym występem Tomasza Karolaka, Szymona Majewskiego i Piotra Cyrwusa, emocje po premierze blackmetalowej parodii jeszcze nie opadły, a Kochanek już udostępnia kolejny teledysk do tytułowego utworu z najnowszej płyty, której oficjalną premierę zaplanowano na 11 stycznia 2019 r.

Klip do „Randki w ciemno” został nakręcony w studiu nagraniowym należącym do członków zespołu Tides From Nebula (Nebula Studio). Obyło się bez gości specjalnych i skomplikowanych scenariuszy. Klip prezentuje Nocnego Kochanka w bardzo naturalnym dla muzyków środowisku i pokazuje widzom kulisy próby zespołu, gdzie oprócz grania kapela żartuje, świetnie się bawi i rozmawia o… miłości.

Motywem przewodnim klipu jest tytułowa randka, na którą umówił się basista grupy Artur Pochwała. Co ciekawe, widzowie sami będą mogli wybrać, jak zakończy się spotkanie – zespół przygotował bowiem dwa finały miłosnej historii.

Całość udostępniamy poniżej.

– To będzie z jednej strony to samo, co nagrywaliśmy wcześniej, czyli taki heavy metal z jajem, aczkolwiek formuła Nocnego Kochanka pozwoliła nam pójść też w trochę innym kierunku – tłumaczył nam Rober „Kazon” Kazanowski, gitarzysta Nocnego Kochanka, kiedy odwiedziliśmy zespół w podwarszawskim studiu Demontażownia. – Odskoczyliśmy trochę w stronę hard rocka, trochę w klimaty thrashmetalowe czy powermetalowe. Każdy numer nie będzie taki sam.

– Sporo tematów na „Randce w ciemność” oscyluje wokół relacji damsko-męskich – dodaje Krzysztof Sokołowski, frontman zespołu. – Wyjątkowo odstawiliśmy alkohol na drugi plan. Większość kawałków opowiada o miłości.

– Pomyśleliśmy, że fajnie będzie zabrać słuchaczy na randkę z Nocnym Kochankiem, a że to nowy album i nie wiadomo, co się na nim znajdzie, jest to randka w ciemno – zaznacza wokalista.

Tuż po premierze „Randki w ciemność” Nocny Kochanek rusza w obszerną trasę po całej Polsce. Koncerty na wydarzenia wyprzedają się w zawrotnym tempie. Wśród 35 wydarzeń planowanych na nowy rok sold out ogłosiło 15 miast, w tym między innymi Warszawa, Poznań, Łódź, Bydgoszcz, Wrocław, Gdańsk czy Katowice.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.