Rob Halford o współpracy z Nergalem. „To się wydarzy”

Współpraca z Nergalem to coś, co Rob Halford z Judas Priest planuje od co najmniej kilku lat. Póki co niewiele na ten temat wiadomo, ale legendarny frontman Judasów wciąż ma na celowniku lidera Behemotha. „To się wydarzy” – nie ma wątpliwości Halford.

Rob Halford co jakiś czas wspomina o blackmetalowym projekcie, do którego chciałby zaangażować Nergala, a także kilku innych muzyków, w tym m.in. Ihsahna z Emperor i Tobiasa Forge’a z Ghost. Nic nie wskazuje na to, by coś w tej sprawie posuwało się do przodu, ale Halford nie zmienił planów, o czym zapewnił w wywiadzie dla kanału Little Punk People.

– Uwielbiam Nergala – przyznał Halford.- Jest trochę narwany. Obraca się w swoim świecie, co doceniam u każdego muzyka, który funkcjonuje w taki sposób.

– To coś, co zawsze jest na horyzoncie – dodał Halford, odnosząc się do współpracy z polskim artystą. – Mam to na liście rzeczy do zrobienia, jakkolwiek to nazwać. To na pewno się wydarzy. Po prostu zrobię to dla siebie jako wokalisty. Zawsze podziwiałem ten rodzaj ekspresji, ten rodzaj korzystania z głosu.

– Któregoś dnia dojdzie do współpracy pomiędzy Nergalem i bogiem metalu. To się wydarzy – podsumował Halford.

Nergal z pewnością przyjmie propozycję współpracy ze strony legendy Judas Priest. Największa gwiazda polskiego metalu wielokrotnie podkreślała, że Halford to jego wielka inspiracja. Obu muzyków łączą przyjacielskie relacje.

CZYTAJ TEŻ: NERGAL O OSTATNICH SPOTKANIACH Z ROBEM HALFORDEM

Póki co jednak Halford ma pełne ręce roboty. Przede wszystkim pracuje nad bluesowym albumem. W planach ma też m.in. kolejny album Judasów. Pomimo prawie 70 lat na karku Halford nie zwalnia. Szanujemy to!

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.