Mystic Festival 2022: Mercyful Fate, Saxon i 39 innych kapel w line-upie wydarzenia

„Nie odpuścimy!” – deklarują organizatorzy Mystic Festival i hurtem ogłaszają gwiazdy przyszłorocznej odsłony wyczekiwanego festiwalu. W składzie nie zabraknie m.in. już potwierdzonych Judas Priest i Mercyful Fate. Niespodzianką jest udział w imprezie legendarnej kapeli Saxon.

„Ten festiwal odbędzie się i będzie wydarzeniem, które zapamiętamy do końca życia” – nie mają wątpliwości organizatorzy Mystic Festival. Impreza w tym roku niestety nie może dojść do skutku, ale nie ma tego złego. Przyszłoroczny Mystic Festival zapowiada się świetnie.

Poniżej możecie zobaczyć długą listę gwiazd przyszłorocznego Mystic Festival. Nie brakuje na niej takich nazw, jak Mgła, Vader czy Katatonia. Niespodzianką jest Saxon, niekwestionowana ikona heavy metalu, która także przyjedzie do Trójmiasta, gdzie Mystic Festival odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2022 r.

„Zaraza wygrałą kolejną rundę, zmuszając nas do przesunięcia festiwalu o kolejny rok, ale nie dajemy za wygraną, nie wycofują się również artyści, którzy chcą współtworzyć z nami i z wami historię” – komentują organiatorzy wydarzenia.

Listę nowo ogłoszonych gwiazd przyszłorocznego Mystic Festival udostępniamy poniżej.

W ramach rozgrzewki przed mającym odbyć się w Stoczni Gdańskim festiwalem organizatorzy zapraszają na zaplanowany na 1 czerwca (dokładnie za rok) Warm Up Day. Dla posiadaczy karnetów na rok 2020 i 2021 opcja ta będzie bezpłatna.

Mystic Festival to największy festiwal metalowy w Polsce. Wydarzenie organizuje Mystic Coalition, czyli połączone siły Mystic Production, Knock Out Productions i B90.

Relację video z ostatniego Mystic Festival możecie sprawdzić na naszym fanpage’u.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV