Wywiady Six Questions Show w jednym miejscu!

Wywiady Six Questions Show to nowa seria na RockMetalNews.pl. Wspólnie z Pawłem i Filipem z zespołu The Sixpounder przepytujemy najlepsze rockowe i metalowe zespoły. Od teraz możecie oglądać wywiady Six Questions Show w jednym miejscu!

Wszystkie materiały video w ostatnich miesiącach publikowaliśmy wyłącznie na Facebooku. Wiemy jednak, że wśród czytelników RockMetalNews.pl są osoby, które nie korzystają z tego medium. Specjalnie dla nich stworzyliśmy podstronę z cieszącymi się dużą popularnością wywiadami Six Questions Show.

Na podstronę z wywiadami Six Questions Show przejdziecie via [link]

Six Questions Show to seria wywiadów z najlepszymi rockowymi i metalowymi zespołami, które prowadzą dla nas Filip i Paweł z formacji The Sixpounder. Na każdą rozmowę przygotowujemy sześć zagadnień, rozwijanych przez zaproszone do rozmowy gwiazdy. Do tej pory udało nam się przeprowadzić ekskluzywne wywiady m.in. z Parkway Drive, Jinjer, Crosfaith, Vader, Decapitated i Acid Drinkers. To dopiero początek. Seria jest świeża i cały czas polujemy na kolejne wywiady. Jesteśmy w stałym kontakcie z największymi organizatorami koncertów i bezpośrednio z artystami. Na nową podstronę polecamy zaglądać regularnie – będzie się działo!

Wszystkie wywiady serii Six Questions Show to wywiady video. Interesujecie się rockiem/metalem i chcecie bliżej poznać ulubionych artystów? Lubicie treściwe wywiady? Jeśli tak – koniecznie musicie sprawdzić tę serię. Razem budujemy najgłośniejszy dział z rockowymi i metalowymi wywiadami w polskim internecie!

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV