Till Lindemann udostępnił solowy singiel

Till Lindemann wraca z solowym projektem. Wokalista Rammstein udostępnił utwór „Steh Auf”, który znajdzie się na najnowszym wydawnictwie formacji Lindemann. Będzie to drugi solowy album niemieckiego muzyka.

Till Lindemann nie próżnuje. Oprócz występów w Rammstein wokalista współtworzy własny projekt, blisko współpracując ze znanym z zespołów Hypocrisy i Pain Peterem Tägtgren. Pierwszy album ich projektu Lindemann („Skills in Pills”) ukazał się w 2015 r. Kolejny trafi do sprzedaży na przestrzeni najbliższych miesięcy.

Planowane wydawnictwo formacji Lindemann promuje świeżo opublikowany singiel „Steh auf”. Jego odsłuch udostępniamy poniżej.

To produktywny czas dla wokalisty Rammstein. Oprócz wzmożonej aktywności z macierzystym zespołem Lindemann pokazał się ostatnio od nieco innej strony. Z końcem ubiegłego roku muzyk pochwalił się efektami kolaboracji z raperem Haftbefehl. Wspólnie z reprezentantem niemieckiego hip-hopu Lindemann stworzył utwór „Mathematik”. Pisaliśmy o nim w artykule „Wokalista Rammstein nagrał utwór z niemieckim raperem”.

Z Rammstein Lindemann wróci do Polski w lipcu 2020 r. Grupa wystąpi wtedy na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ostatni koncert Rammstein w Polsce odbył się w lipcu w Chorzowie. Wydarzenie było częścią trasy promującej najnowszym imienny album Niemców „Rammstein”.

Merch Rammstein znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV