Powerwolf zdradza szczegóły płyty. Koncert w listopadzie

Niemieccy powermetalowcy z Powerwolf zdradzają szczegóły nowego albumu, z którą jeszcze w 2018 r. przyjadą do Polski. Na „The Sacrament of Sin” znajdzie się 12 utworów. Wkrótce poznamy dokładną datę premiery płyty.

Pełen siły i najcięższej pasji, przytłaczający zarówno wyrafinowanym kunsztem tworzenia utworów, jak i agresją – jako taki zapowiadany jest nowy album Powerwolf, który Niemcy zamierzają zaprezentować w 2018 r.

– Jesteśmy dumni z tego, że w końcu ujawniliśmy tytuł albumu wraz z niesamowitą okładką „The Sacrament of Sin” – komentuje Matthew Greywolf, gitarzysta grupy. – Obecnie znajdujemy się w końcowej fazie miksowania albumu w Fascination Street Studios i nie możemy się doczekać, aby uwolnić tego potwora i świętować ten nowy rozdział razem z wami wszystkimi – donosi gitarzysta.

Piersze ekskluzywne wydania „The Sacrament of Sin” wkrótce trafią do sprzedaży. Tracklistę albumu znajdziecie poniżej.

Przypomnijmy: Powerwolf wystąpi w Polsce 1 listopada w warszawskiej Progresji w ramach trasy Wolfsnächte Tour 2018. Wraz z wilkami zagrają ekipy Amaranthe i Kissin’ Dynamite.

Bilety w cenach 100/120 zł kupicie na: https://sklep.knockoutprod.net

Formacja Powerwolf powstała w 2003 r. w Saarbrücken. Na początku 2018 r. zespół zamknął się w studiu, by pod okiem Jensa Bogrena (Amon Amarth, Kreator) nagrać album nr 7. Póki co ostatnim krążkiem w dorobku Powerwolf pozostaje „Blessed & Possessed” 2015 r.

Tracklista „The Sacrament Of Sin”:
1. Fire & Forgive
2. Demons Are A Girl’s Best Friend
3. Killers With The Cross
4. Incense And Iron
5. Where The Wild Wolves Have Gone
6. Stossgebet
7. Nightside Of Siberia
8. The Sacrament Of Sin
9. Venom Of Venus
10. Nighttime Rebel
11. Fist By Fist (Sacralize Or Strike)
12. Midnight Madonna (Bonus Track – dostępny tylko przy zamówieniach na EMP i Napalm Records)

fot. Markus Felix | PushingPixels (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz