Nocny Kochanek ma plan na jesień. 25 klubowych koncertów

Jesienną odsłonę trasy promującej album „Randka w ciemność” lada dzień rozpocznie Nocny Kochanek. Pierwsza część trasy zakończyła się 35 wyprzedanymi do ostatniego biletu występami. Do końca roku „zdrajcy metalu” zagrają 25 koncertów.

Tak jak obiecali, członkowie Nocnego Kochanka już w październiku powrócą do koncertowania w Polsce. Jesienna odsłona Trasy w ciemność rozpocznie się 18 października w Białymstoku i obejmie łącznie 25 koncertów. „Zdrajcy metalu” przyzwyczaili swoich fanów do dwóch finałowych występów, które do niedawna odbywały się w warszawskiej Progresji. Tym razem Nocny Kochanek zakończy trasę na Torwarze 20 grudnia.

W roli supportów jesienią fani Nocnego Kochanka zobaczą dobrze im znaną z wcześniejszych tras grupę Ereles, nowy projekt muzyków formacji Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips, Ballbreaker, a także zespół Bodzis, którego lider Bogdan Żurek wystąpił z Nocnym Kochankiem podczas ich ostatniego koncertu w Łodzi. Na warszawskim Torwarze poza Nocnym Kochankiem będzie można usłyszeć grupę Zenek.

Ceny biletów na koncerty w przedsprzedaży zaczynają się od 50 zł.

Szczegóły trasy znajdziecie via [link].

Przypomnijmy: album „Randka w ciemność”, ostatni longplay Nocnego Kochanka, ukazał się na początku 2019 r. Na premierę płyty fani musieli czekać blisko 2 lata. W tym czasie zespół zdążył zagrać ponad 150 koncertów, wydać koncertowe DVD „Noc z Kochankiem”, a także zdobyć status złotej płyty albumu „Zdrajcy Metalu”. Jakby tego było mało, grupa zgromadziła rekordowo liczną publiczność na Pol’and’Rock Festival, wyrównując wynik zespołu The Prodigy, którego w 2011 r. słuchało ponad 700 tys. osób. Premiera DVD z zapisem koncertu na Pol’and’Rock miała miejsce 6 czerwca.

Nasz ostatni materiał video o Nocnym Kochanku udostępniamy poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV