Metallica pokazała making of piwa Enter Night Pilsner

Metallica pokazała making of piwa, które zespół zamierza sprzedawać na najbliższych koncertach. Jaką drogę przebył Enter Night Pilsner, zanim trafił do puszki? Wszystkiego dowiecie się z najnowszego filmu Metalliki.

Kiedyś nakręcali obroty koncernom alkoholowym, tankując przy każdej możliwej okazji, dziś sami sprzedają napoje wyskokowe. Członkowie Metalliki postanowili zadbać o to, by fani jak najlepiej bawili się na ich nadchodzących koncertach. Aby ułatwić im wejście w odpowiedni nastrój, zespół stworzył piwo we współpracy z browarem Arrogant Consortia.

Nazwa Enter Night Pilsner dość jednoznacznie określa przeznaczenie produktu. Wprawdzie łatwo skojarzyć ją z „Enter Sandman”, ale piwo nie ma być „poduszkowcem”. Wręcz przeciwnie – jak zapowiada Metallica, Enter Night Pilsner będzie dostępny na koncertach grupy.

„Jeśli byliście na jednym z naszych ostatnich koncertów, być może popijaliście z czarno-czerwonej puszki, a może nawet strzeliliście kilka sztuk w okolicy. Teraz rozszerzamy dostępność na cały kraj. Kiedy nadejdzie wiosna, zabierzemy Enter Nigth Pilsner do Europy, Australii i Chin” – zapowiada Metallica.

Jak powstał Enter Night Pilsner, możecie zobaczyć poniżej.

Warto odnotować, że to nie pierwszy raz, kiedy Metallica bierze się za warzenie piwa. Grupa współpracowała już m.in. z Budweiserem, wypuszczając limitowaną serię 90 tys. puszek (premiera piwa miała miejsce w 2015 r. – red.).

Najbliższy koncert Metalliki w Polsce odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w ramach trasy WorldWired Tour. Gośćmi specjalnymi będą Ghost i Bokassa.

Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV