Legenda The Scorpions przyjedzie do Polski. Uli Jon Roth w Katowicach

Uli Jon Roth – żywa legenda, gitarowy geniusz, były członek supergrupy The Scorpions już 3 września wystąpi na jedynym koncercie w Polsce! Artysta w katowickim MegaClubie zaprezentuje materiał z kultowej, pierwszej koncertowej płyty The Scorpions „Tokyo Tapes”.

Wybitny multiinstrumentalista, muzyczny wizjoner i jeden z najważniejszych gitarzystów w historii rocka 3 września zawita w Katowicach z jedynym polskim koncertem w ramach jego światowej trasy.

– Zapraszam wszystkich fanów rocka i gitarowych dźwięków do Katowic, do MegaClubu – mówi Uli Jon Roth – Wykonamy tam przepiękny koncert, podczas którego usłyszycie wszystkie utwory z albumu „Tokyo Tapes” w moich najnowszych, autorskich aranżacjach – dodaje muzyk.

„Tokyo Tapes” to wydany w 1978 roku, kultowy dziś, pierwszy koncertowy album The Scorpions, będący jdnocześnie wydawnictwem, którym Roth żegnał się z rockową supergurpą, rozpoczynając ponad pięc dekad wspaniałej kariery solowej. Magazyn Guitar World umieścił Rotha na 50. miejscu na liście 100 najlepszych gitarzystów heavymetalowych wszech czasów.

Koncert, którego organizatorem jest Kubica Production odbędzie się 3 września w katowickim MegaClubie. Bilety do nabycia w przedsprzedaży w cenie 99 zł oraz w dniu koncerty – 110 zł. Na stronie organizatora można także kupić specjalne bilety kolekcjonerskie.

fot. Frank Schwichtenberg (CC BY-SA 3.0)

Komentarze

Dodaj komentarz