Konsekwentni bracia Cavalera. Kolejny thrashowy singiel Cavalera Conspiracy

Prawdopodobnie najbardziej metalowe rodzeństwo świata, bracia Max i Igor Cavalera, nie odpuszczają. Premiery doczekał się kolejny singiel pochodzący z nowego albumu ich projektu Cavalera Conspiracy. Rozkręćcie głośniki i przygotujcie się na „Spectral War”!

– Album jest skończony. Wyprodukował go Arthur Rizk, nasz przyjaciel i świetny producent, zdolny, undergroundowy producent. Zrobił świetną robotę – o nowym albumie dla MetalWani.com wypowiedział się niedawno Max Cavalera.

– Podoba mi się ten materiał. Jeden utwór nagraliśmy z Justinem Broadrickiem z Godflesh. Reszta to po prostu thrashowe szaleństwo – zapewnił wokalista Cavalera Conspiracy.

Wygląda na to, że Max nie kłamał. „Spectral War” to kolejny po „Insane” singiel promujący „Psychosis” – i kolejny dowód na to, że bracia Cavalera pozostają wierni thrashowym wzorcom. Tempo, surowe gitary, sekcja – „Spectral War” to kwintesencja szorstkiego oldschoolu.

Utwór sprawdzicie poniżej.

Album „Psychosis” ukaże się 17 listopada nakładem Napalm Records

Ostatnim wydawnictwem Cavalera Conspiracy póki co pozostaje „Pandemonium” z 2014 r. Merch zespołu znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Sven Mandel (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz