Jest pierwszy singiel z nowej płyty Judas Priest. „Lightning Strike”

To premiera, na którą wielu czekało. Weterani heavymetalowej ekstraklasy z Judas Priest zaprezentowali nowy klip promujący album „Firepower”. „Lightning Strike” to pierwszy oficjalny singiel z nadchodzącego wydawnictwa kultowej formacji.

Legendarni Judasi kończą prace nad nowym albumem, powoli przygotowując się do premiery. Następca „Reedemer Of Souls” na sklepowe półki ma trafić w marcu, poprzedzając światową trasę angielskich heavymetalowców.

– Z wielu powodów będzie to dla nas duży krok – o nowym albumie mówi Rob Halford, frontman Judas Priest. Krążek wyprodukują Tom Allom, Mike Exeter i Andy Sneap.

Judasi grają od blisko 50 lat, nic więc dziwnego, że Rob Halford & Co. nie silą się na rewolucję. „Lightning Strike”, świeżo opublikowany singiel promujący album „Firepower”, raczej nie przynosi wielkiego zaskoczenia. Wierni fani Judas Priest będą jednak zadowoleni – wszak „Lightning Strike” po prostu galopującym odjazdem spod znaku oldschoolowego heavy metalu.

Oficjalny teledysk do „Lightning Strike” znajdziecie via [link]

Przypomnijmy: 13 czerwca Judas Priest przyjadą do Polski z materiałem z „Firepower”. Wraz z nimi do Katowic, gdzie odbędzie się koncert, pofatyguje się grupa Megadeth. Cena najtańszych biletów to 190 zł

Merch Judas Priest znajdziecie w RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz