Godsmack z teledyskiem do „When Legends Rise”

Długo z premierą teledysku promującego nowy album zwlekali członkowie Godsmack. Sully Erna & Co. opublikowali klip do tytułowego utworu z ubiegłorocznej płyty „When Legends Rise”.

Wydany w kwietniu 2018 r. album „When Legends Rise” to podsumowanie 20-letniej drogi Godsmack, którą zespół rozpoczął, wydając w 1998 r. imienny debiut „Godsmack”.

Krążek okazał się dużym sukcesem. Utwór „When Legends Rise” to drugi po „Bulletproff” singiel, który zapewnił Godsmack wysokie miejsca na listach przebojów.

– Chodziło o ewoluowanie w pisaniu piosenek. Chciałem rozwinąć skrzydła, pójść dalej, wykorzystać doświadczenia, które przez lata wyniosłem z tworzenia różnej muzyki, tab by znaleźć drogę do zaprezentowania nowego, świeżego, bardziej dojrzałego brzmienia, zachowując jednocześnie moc Godsmack – utwór „When Legends Rise” komentuje Sully Erna.

– To coś niesamowitego: droga, którą przebyliśmy, wszystkie wzloty i upadki – do tytułu utworu i płyty nawiązuje frontman Godsmack. – To, że byliśmy w stanie sprostać wyzwaniom, poradzić sobie z alkoholem, ego każdego z nas i innymi rzeczami, które mogą rozwalić zespół, to coś, z czego jesteśmy najbardziej dumni.

Przypomnijmy: po niedawnym, wyprzedanym koncercie w Warszawie Godsmack powróci do Polski w 2019 r. W sumie zespół wystąpi w naszym kraju dwukrotnie: najpierw 26 marca w Warszawie, a następnie 12 czerwca w Krakowie.

Po koszulki i inne produkty związane z Godsmack zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz