Five Finger Death Punch i Maria Brink na jednej scenie

Do prawdziwego spotkania na szczycie doszło w miniony weekend w New Jersey, gdzie nieoczekiwanie na jednej scenie wystąpili członkowie Five Finger Death Punch i Maria Brink. Wspólnie z wokalistką In This Moment targani problemami metalowcy z Las Vegas wykonali „The Bleeding”.

– Od lat mam przyjemność znać kogoś na zupełnie innym poziomie, osobowo. Moja bardzo, bardzo bliska przyjaciółka i jedna z najpiękniejszych kobiet w całym metalu. Mara Brink z In This Moment – występ Marii Brink zapowiedział Ivan Moody, głos Five Finger Death Punch.

Do występu 7 października podczas festiwalu Rock Allegiance w New Jersey. Takie rzeczy nie przechodzą bez echa – wszak chodzi o najgorętsze nazwiska w metalowym biznesie. Sceniczne spotkanie Five Finger Death Punch i Marii Brink zostało sfilmowane przez jednego z fanów i wrzucone do sieci.

Z Ivanem Moodym & Co. wokalistka In This Moment zaśpiewała utwór „The Bleeding” z płyty „The Way of the Fist”, pierwszego longplaya wydanego przez Five Finger Death Punch. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Warto odnotować, że zespół ma już gotowy materiał na nowy album. Ten jednak na swoją premierę będzie musiał jeszcze trochę poczekać. Wszystko przez napięte relacje pomiędzy członkami Five Finger Death Punch a wytwórnią Prospect Park.

– Niektórzy może tego nie wiedzą, ale mamy prawne zamieszanie z naszą wytwórnią. Zarejestrowaliśmy materiał w grudniu zeszłego roku, tak że ten temat jest już zamknięty. Niestety, mają ten materiał i próbują robić z nim, co chcą. To duża przeszkoda – wyjawił w niedawnym wywiadzie Jason Hook, gitarzysta grupy.

O nowym materiale Hook powiedział: – Kiedy masz masz już skończone nagranie, siadasz, słuchasz tego, a później stwierdzasz: „K***a, to naprawdę dobre. Zrobiliśmy to; zrobiliśmy coś nowego”. Lubię to uczucie.

Przypomnijmy: 5 listopada wystartuje europejska trasa Five Finger Death Punch. Trasa potrwa do końca grudnia. Grupa nie planuje odwiedzić Polski.

Licencjonowany merch Five Finger Death Punch, w tym koszulki, kubki i inne gadżety, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Derrick Austinson (CC BY-SA 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz