Rob Halford w nowym klipie In This Moment

To bez wątpienia najbardziej wyczekiwany teledysk z najnowszej płyty In This Moment. Dowodzona przez Marię Brink formacja zaprosiła do współpracy Roba Halforda. Frontman Judas Priest nie odmówił występu w oficjalnym klipie do „Black Wedding”!

„Ritual”, szósty album pochodzącej z Los Angeles grupy In This Moment, zebrał bardzo dobre noty. Zespół na wszystko zapracował sam, choć na krążku pojawił się ważny gość. Mowa o Robie Halfordzie z Judas Priest, który zaśpiewał w utworze „Black Wedding”.

Publikacja klipu do „Black Wedding” była kwestią czasu. W teledysku, który właśnie doczekał się premiery, nie zabrakło głównodowodzącego w Judas Priest. W jakiej roli pojawia się Halford, sprawdzicie poniżej.

Przypomnijmy: premiera „Ritual” miała miejsce 21 lipca ub.r.

– Nasi fani pokochali te utwory, mamy dobry feedback – krążek komentował Chris Howorth, gitarzysta In This Moment.

– Jeśli chodzi o mnie, chciałem, żeby ten materiał brzmiał zupełnie inaczej niż nasze wcześniejsze wydawnictwa, tak by nie było to odcinanie kuponów od tego, co już zrobiliśmy – stwierdził Howorth. – Zawsze staramy się przekraczać granice, szukamy nowych kierunków. Chcemy tworzyć rzeczy, które różnią się od rzeczy już przez nas nagranych. Oznacza to mniej lub więcej gitar, mniej lub więcej sampli, klawiszy, czegokolwiek. Po prostu: zawsze staramy się stworzyć coś innego.

– Mieliśmy wizję tego, jak „Ritual” ma zabrzmieć jako całość. Analizowaliśmy każdy szczegół. Zwracaliśmy uwagę na to, jak to wszystko będzie brzmieć razem, odtwarzane utwór po utworze – podsumował gitarzysta.

Jeżeli chodzi o koncertowe plany In This Moment, zespół czeka wspólna trasa z Halestorm, która rozpocznie się na początku maja i potrwa do końca wakacji (z kilkoma przerwami na koncerty festiwalowe). Koncertu w Polsce grupa póki co nie ma w planach.

Licencjonowany merch In This Moment znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.