Członkowie AC/DC nagrywają nowy album? Jest przeciek

Czeka nas nowy album AC/DC? Wszystko na to wskazuje. Kanadyjski dziennikarz Steve Newton donosi, że zespół nagrywa materiał w Vancouver. Jak zaznacza, na miejscu są Stevie Young i Phil Rudd.

Wygląda na to, że po opuszczeniu zespołu przez Briana Johnsona i śmierci Malcolma Younga legendarni rockmani z AC/DC nie zaprzestaną działalności. Na początku roku Murray Engleheart, biograf australijskiej formacji, zapewniał, że czeka nas nowy album i trasa AC/DC. Choć wówczas nie było żadnych konkretów, sprawy nabrały rozpędu.

Według relacji pochodzącego z Kanady dziennikarza Steve’a Newtona członkowie AC/DC nagrywają nowy album. Newton przekonuje, że jego informator rozmawiał w Vancouver z Steviem Youngiem, bratankiem Angusa Younga, który w 2014 r. zastąpił w zespole Malcolma Younga (Malcolm Young zmarł w 2017 r. – red.), a także z Philem Ruddem, wieloletnim perkusistą AC/DC.

Rewelacje kanadyjskiego dziennikarza wydają się tym bardziej prawdopodobne, że w Vancouver nagrane zostały 3 ostatnie płyty AC/DC: „Stiff Upper Lip”, „Black Ice” i „Rock or Bust”.

Informacje przekazane przez Newtona potwierdza Kyle Harcött, wokalista miejscowej formacji Hexripper.

„Właśnie widziałem na własne oczy Phila Rudda. Rudd i jego menadżer przechodzili obok mnie w drodze do studia. Rudd nie zwrócił na mnie uwagi, natomiast menadżer spojrzał na mnie tak, jakby chciał mi powiedzieć: „S********j” – napisał na Twitterze muzyk.

Niewykluczone, że na nowym albumie AC/DC pojawi się Axl Rose, który w listopadzie wraz z Guns N’ Roses zakończy międzynarodową trasę Not In This Lifetime.

– Chemia pomiędzy Axlem Rosem a Angusem Youngiem zainspirowała Angusa, by zacząć planować nowe nagrania AC/DC – informował niedawno Paul Cashmere, ceniony australijski dziennikarz.

To byłoby iście wybuchowe połączenie.

Przypomnijmy: trasa Rock Or Bust World Tour, w czasie której Axl Rose wziął zastępstwo za Briana Johnsona, odbywała się w latach 2015-2016.

Merch AC/DC, w tym koszulki, bluzy i książki poświęcone historii zespołu, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV