Behemoth z nowym teledyskiem. „Bartzabel”

Krótko przed premierą „I Loved You at Your Darkest” kolejny klip promujący album publikuje Behemoth. „Mogę powiedzieć, że jak dotąd to moje ulubione video Behemotha” – klip do utworu „Bartzabel” komentuje Nergal.

Jedenasty album Behemotha trafi do sprzedaży 5 października. By podgrzać temperaturę przed premierą płyty, zespół opublikował kolejny teledysk zapowiadający „I Loved You at Your Darkest”.

– „Bartzabel” powstał w trakcie próby Behemotha – opowiada Nergal, frontman grupy. – Nie mieliśmy żadnej struktury, żadnej wizji, ale krok po kroku doszliśmy do ekscytującego efektu. Dla nas to esencja „I Loved You At Your Darkest”. Brzmieniowo to najspokojniejszy i najwolniejszy utwór z płyty, ale jednocześnie najbardziej mroczny.

– W tekstach inspirowaliśmy się z Krzysztofem Azarewiczem „The Spirit Of Mars” Aleistera Crowleya – wyjaśnia wokalista. Teledysk stworzyli nasi zaufani przyjaciele z Grupy 13. Mogę powiedzieć, że jak dotąd to moje ulubione video Behemotha

Klip do „Bartzabel możecie sprawdzić poniżej.

Przypomnijmy: ostatnie wydawnictwo Behemotha, koncertowe DVD „Messe Noire”, ukazało się 13 kwietnia. Wydawnictwo wciąż jest w sprzedaży.

„Messe Noire” oraz pełen merch Behemotha znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz