Behemoth prezentuje nowy teledysk i otwiera kolejny rozdział

Wraz z premierą koncertowego DVD „Messe Noire” nowy klip prezentuje Behemoth. Magnaci polskiego black metalu z Nergalem na czele wracają do „The Satanist”, prezentując artystyczny obraz do utworu „O Father O Satan O Sun”.

Nergal & Co. przyzwyczaili fanów do tego, że nie wypuszczają słabych teledysków. Najnowszy do „O Father O Satan O San” nie jest wyjątkiem.

Klip jest częścią jeszcze gorącego, koncertowego wydawnictwa grupy pt. „Messe Noire”.

– Cóż, to cała magia, jaką Behemoth reprezentuje na scenie. Jesteśmy zadowoleni, że możemy dać ją ludziom, tak by mogli się nią cieszyć – koncertowy album „Messe Noire” komentuje Nergal.

– „Messe Noire” oddaje intensywność tego, co robimy jako zespół, a także energię, którą dzielimy z naszymi fanami – dodaje lider Behemotha. – To także wykrzyknik, idealny sposób na zakończenie procesu wydawniczego „The Satanist”, który był niesamowitym okresem w karierze Behemotha i dla nas jako ludzi.

Wydając „Messe Noire”, chcielibyśmy oddać hołd naszym legionom na całym świecie i podziękować za niekończące się wsparcie. Niech sztuka mówi sama za siebie – kończy Nergal.

Teledysk do „O Father O Satan O San” udostępniamy poniżej.

Na „Messe Noire” składają się DVD wraz teledyskami z płyty „The Satanist” oraz materiałem live nagranym podczas koncertu Behemotha w warszawskiej Progresji (koncert odbył się w październiku 2016 r.) i na czeskim festiwalu Brutal Assault, a także CD z 9 utworami z warszawskiego koncertu.

Koszulki, płyty oraz gadżety Behemotha znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz