Alice In Chains z nowym utworem. Album w drodze

Po długim okresie milczenia obóz Alice In Chains podzielił się nowym utworem. „The One You Know” znajdzie się na najnowszym albumie grupy, który w najbliższych miesiącach ma trafić do sprzedaży.

Pemiera ostatniego albumu Alice In Chains miała miejsce w 2013 r. Od czasu wydania „The Devil Put Dinosaurs Here” skład Alice In Chains – z nowym wokalistą Williamem DuVallem – nie wypuścił żadnego nowego nagrania.

Ale ten stan rzeczy właśnie uległ zmianie. Zespół opublikował premierowy utwór „The One You Know” zapowiadający nowy album Alice In Chains.

Utwór wraz z klipem udostępniamy poniżej.

O nowym wydawnictwie Alice In Chains wciąż wiadomo niewiele. Pewnym jest, że materiał jest już gotowy, o czym zapewniał niedawno producent Nick Raskulinecz.

„To najlepsze, co do tej pory zrobiliśmy” – stwierdził Raskulinecz, który z Alice In Chains pracuje od czasu powrotu grupy i płyty „Black Gives Way to Blue”.

Kiedy zatem mógłby się ukazać szósty longplay Alice In Chains? Nieoficjalnie mówi się, że wydawnictwo trafi do sprzedaży w czasie trasy koncertowej zespołu, które właśnie rozpoczęła się za oceanem. Tournée potrwa do października. Oznacza to, że najpóźniej jesienią powinniśmy się cieszyć kolejnym albumem legendy grunge’u.

Nie możemy się doczekać.

Merch Alice In Chains, w tym koszulki, bluzy i naszywki, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz