Acid Drinkers zagrali na Top of the Top Sopot Festival

Acid Drinkers mają pracowity czas. Po szalonym koncercie na Pol’and’Rock zespół wystąpił na Top of the Top Sopot Festival. W sopockiej Operze Leśnej Acids wykonali firmowe covery „Hit The Road Jack” i „Love Shack”.

Top of the Top Sopot Festival nie jest być może wydarzeniem, na którym spodziewalibyście się zobaczyć Kwasożłopów, ale Titus i spółka prawdopodobnie mają to gdzieś. Acid Drinkers pofatygowali się do Sopotu, by wystąpić na festiwalu współorganizowanym przez telewizję TVN.

W Operze Leśnej Acids zagrali dwa utwory: „Hit The Road Jack” i „Love Shack” z gościnnym udziałem doskonale znanej fanom Ani Brachaczek. Oba utwory pochodzą z obsypanej nagrodami płyty „Fishdick Zwei – The Dick Is Rising Again” z 2010 r., zawierającej bezpardonowe covery piosenek innych wykonawców.

Występ Acid Drinkers na Top of the Top Sopot Festival możecie zobaczyć via [link]

Przypomnijmy: w ostatnich miesiącach Acid Drinkers świętowali 20-lecie albumu „High Proof Cosmic Milk” oraz dekadę „Verses of Steel”, ostatniej płyty nagranej z gitarzystą Aleksandrem „Olassem” Mendykiem.

Na 2019 r. przypada 30-lecie scenicznego debiutu Acids. Z pierwszej ręki wiemy, że rocznica pierwszego koncertowego uderzenia poznańskiej formacji będzie hucznie świętowana. Póki co jednak musicie uzbroić się w cierpliwość.

Nasz niedawny materiał video o Acid Drinkers znajdziecie na fanpage’u RockMetalShop.pl udostępniamy poniżej.

Komentarze

Dodaj komentarz