Wokalista Trivium zachorował na COVID-19 pomimo zaszczepienia

Nie ma szczęścia Matt Heafy. Wokalista Trivium zaraził się koronawirusem. Muzyk, zwraca uwagę na fakt, że był już zaszczepiony, ale i tak niespecjalnie przejmuje się zakażeniem. „Za dzień lub dwa będzie dobrze” – uspokaja fanów.

Matt Heafy i jego rodzina wylądowali na kwarantannie. Wszystko przez COVID-19. Frontman Trivium zdążył już przeprowadzić własne śledztwo epidemiologiczne. Jak ustalił, najpierw zaraziła się jego żona, następnie jego dzieci i na końcu on sam. Rodzinie Heafych nie pomogło wcześniejsze przyjęcie szczepionki, choć jak twierdzi Matt, gdyby nie to mogłoby być o wiele gorzej.

„Na szczęście dzięki temu, że jestem zaszczepiony, przechodzę to jak przeziębienie. Mój tata nie zdążył się zaszczepić przed zarażeniem i od dłuższego czasu z trudem dochodzi do siebie po poważnych problemach z płucami, sercem i wątrobą” – komentuje Heafy.

Wokalista i gitarzysta Trivium, a przy okazji również popularny streamer, nie chce martwić fanów.

– Za dzień lub dwa będzie dobrze” – przekonuje i zaprasza na najbliższe spotkania na Twitchu.

Heafy to entuzjasta szczepień. Muzyk gorąco zachęca fanów, by szczepili się w interesie własnym i innych. Jak przekonuje, to najkrótsza i być może jedyna droga powrotna w kierunku mitycznej normalnośći.

CZYTAJ TEŻ: MATT HEAFY I MIKE SHINODA PREZENTUJĄ WSPÓLNY SINGIEL. STWORZYLI GO NA TWITCHU

Przypomnijmy: 24 kwietnia nakładem Roadrunner Records ukazał się nowy album Trivium pt. „What The Dead Men Say”.

Matt Heafy wraz ze swoją kapelą mają wystąpić w Polsce 13 grudnia na deskach warszawskiego klubu Stodoła wraz z Heaven Shall Burn. Gośćmi specjalnymi trasy będą Tesseract oraz Fit For An Autopsy. Wydarzenie organizuje agencja Knock Out Productions.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.