Matt Heafy tatuuje całe ciało i prosi fanów o pomoc

Matt Heafy z Trivium nie ustaje w realizacji celu, jakim jest wytatuowanie sobie całego ciała. Muzyk prosi fanów, by doradzili mu, jaka dziara będzie dla niego najlepsza.

Pierwszy tatuaż zrobił sobie jeszcze jako nastolatek. Dziś Matt Heafy jest już po trzydziestce i dąży do tego, by pokryć tatuażami całe ciało. Lider Trivium jest na bardzo dobrej drodze, by dopiąć swego.

Muzyk ma już wytatuowane całe plecy, ręce i nogi łącznie z pośladkami. Teraz zamierza zabrać się za klatkę piersiową i szuka inspiracji.

„Potrzebuję pomysłów. Cały czas jestem jeszcze w lesie. Co koniec końców powinienem zrobić sobie na froncie? Jestem rozdarty pomiędzy kilka motywów japońskich, bestie, wojownicy, te sprawy. Ale może o czymś zapominam? Co sądzicie? – do fanów na Instagramie zwrócił się Heafy.

Na propozycje fanów Heafy nie musiał długo czekać. Niektórzy sugerowali, by wokalista i gitarzysta Trivium wziął na klatę okładkę ostatniej płyty swojego zespołu „In The Court Of The Dragon”. Wśród pomysłów fanów nie zabrakło też motywów japońskich, których pełną listę możecie sprawdzić w poście poniżej.

Kilka lat temu Heafy przyznał w rozmowie z serwisem Tattoo.com, że dziaranie się jest dla niego ważne, a pierwszy tatuaż pojawił się na jego skórze już w 2005 r.

– Z tego, co mi wiadomo, zanim w ogóle pojawił się przemysł muzyczny, starożytni mieszkańcy Japonii przekształcili tatuaż w formę sztuki. Dziś wygląda to tak, że Japonia odwraca się od tatuażu, a z resztą świata jest dokładnie odwrotnie – stwierdził mający japońskie korzenie lider Trivium.

– Moim zdaniem to wspaniałe, że dziary pozwalają artystom wyrażać siebie. W tym sensie przemysł muzyczny nie ma ograniczeń, jakie mają inne branże. Ludzie zajmujący się muzyką są na innym poziomie pod względem wyrażania tego, kim tak naprawdę są – dodał Heafy.

CZYTAJ TEŻ: CZŁONKOWIE TRIVIUM KUPUJĄ… HANGAR LOTNICZY

Heafy wraz ze swoją kapelą ma wystąpić w Polsce w przyszłym roku na deskach warszawskiego klubu Stodoła wraz z Heaven Shall Burn. Gośćmi specjalnymi trasy będą Tesseract oraz Fit For An Autopsy. Wydarzenie organizuje agencja Knock Out Productions.

Warto odnotować, że ostatnio Heafy nagrał utwór promujący tegoroczny Mystic Festival. Pomógł mu w tym Chuck Billy, frontman Testament. Szerzej o utworze pisaliśmy w artykule „Wokaliści Trivium i Testament w oficjalnym utworze Mystic Festival”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.