Till Lindemann śpiewa po francusku we wspólnym singlu z Zaz

Till Lindemann to prawdziwy światowiec i poliglota. Wokalista Rammstein nagrał wspólny utwór z wokalistką Zaz, w którym zaśpiewał po francusku.

Prawdopodobnie nie ma takich rzeczy, których nie spróbowałby Till Lindemann. Wokalista Rammstein to biznesman, ale też zapalony podróżnik. Ostatnio Till sporo podróżował do Moskwy, przy okazji nagrywając rosyjskojęzyczne single i kręcąc na miejscu klipy. Till nie ogranicza się wyłącznie do podróży na Wschód i współpracy z tamtejszymi artystami. Muzyk nagrał wspólny singiel z francuską wokalistką Zaz. Utwór znalazł się na najnowszym albumie piosenkarki „Isa”, którego premiera miała miejsce 22 października.

W „Le Jardin Des Larmes”, wspólnym utworze z Zaz, Till rzucił się na głęboką wodę i zaśpiewał po francusku. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować, jak jego akcent, ale naszym zdaniem brzmi przekonująco. Być może Till ma jakiś francuski gen? Z nim nigdy nic nie wiadomo.

– Podczas koncertu w Niemczech jego makijażystka powiedziała mi, że lubi moje piosenki. Podczas ostatniego koncertu Rammstein w Paryżu zaprosił mnie i mojego pianistę do swojej garderoby. Widzieć go tańczącego do mojej piosenki „Je veux” to był surrealizm – wspomina Zaz, zdradzając kulisy znajomości z Tillem w rozmowie z dziennikiem „Le Parisien”.

Singiel „Le Jardin Des Larmes” wraz z teledyskiem udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: TILL LINDEMANN ZATRZYMANY PRZEZ ROSYJSKĄ POLICJĘ

Przypomnijmy: 17 lipca Rammstein miał zagrać w Warszawie. Wydarzenie, podobnie jak cała europejska trasa Rammstein, zostało jednak ponownie przełożone. Niemcy mają wystąpić w Polsce dopiero w 2022.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.