The Sixpounder prezentuje klip z „Gotowi na wszystko. Exterminator”

Klip do premierowego utworu ze ścieżki dźwiękowej filmu „Gotowi na wszystko. Exterminator” prezentuje wrocławska ekipa The Sixpounder. Jesteście gotowi? „It’s time to kill!”

W soundtracku najnowszej produkcji Michała Rogalskiego znalazło się miejsce dla Piaska, zespołu Kombi, ale i wrocławskiego Sixpounderta, który na prośbę twórców „Exterminatora” nieco doprawił ścieżkę dźwiękową filmu.

Choć gatunkowo „Gotowi na wszystko. Exterminator” to komedia, „Time To Kill” jest absolutnie poważnym singlem. Z potężnym acz wyraźnym growlem i dużym zapasem mocy w tle utwór nie pozostawia wątpliwości – jako kwartet (zespół opuścił basista Krzysztof Olejniczak – red.) The Sixpounder nie zamierza brać jeńców.

– Kiedy otrzymałem propozycję skomponowania i nagrania z The Sixpounder piosenki przewodniej, którą aktorzy mieli odtworzyć na planie, byłem nastawiony sceptycznie – przyznaje Paweł Ostrowski, aktualnie basista w The Sixpounder.

– W filmie znalazły się ostatecznie 3 nasze kompozycje i fragment teledysku „Burn” – wyjaśnia Paweł. – Z jednej strony było to dla nas ogromne wyróżnienie, ale z drugiej obawa, że efekt końcowy nie spełni zamierzonych oczekiwań. Po obejrzeniu filmu muszę przyznać, że nie żałuję tej decyzji. Bawiłem się na nim wyśmienicie. Wydaje mi się, że jest cała masa zespołów w naszym kraju, które miały podobne doświadczenia jak bohaterowie „Exterminatora”. Polscy muzycy, i ci, którzy wciąż grają, i ci, którzy przestali, z pewnością równie dobrze spędzą czas podczas seansu. Bardzo polecam wybrać się do kina na ten film – podsumowuje muzyk.

Przypomnijmy: „Gotowi na wszystko. Exterminator” to opowieść o dolach i niedolach członków deathmetalowej kapeli z niewielkiej miejscowości Kochanowo. Exterminator wraca na scenę, by oderwać się od codzienności, obfitującej w problemy małżeńskie, etaty i szarość. Kołem zamachowym ich powrotu na scenę okazuje się unijna dotacja, którą Exterminatorowi pomaga zdobyć pani burmistrz, niegdyś oddana fanka grupy. Jej pomoc okazuje się jednak niedźwiedzią przysługą, sam zespół zaś zostaje wplątany w występy, których żaden szanujący się metalowiec nie chciałby zagrać.

Film powstał na kanwie powieściowego debiutu Przemysława Jurka pt. „Kochanowo i okolice”. Jedną z głównych ról w „Exterminatorze” gra wokalista Comy Piotr Rogucki.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.