Tak wyglądał powrót Ozzy’ego Osbourne’a na scenę

W miniony weekend Ozzy Osbourne wrócił na scenę, pojawiając się z raperami Post Malonem Travisem Scottem na gali American Music Awards. Na kanale wokalisty Black Sabbath pojawił się film dokumentujący huczny come back księcia ciemności.

O powrocie Ozzy’ego Osbourne’a zdążyliśmy już napisać, teraz jednak możecie zobaczyć, jak wyglądał pierwszy (i najprawdopodobniej ostatni) koncert metalowej legendy w 2019 r. Videozapisem swojego występu na gali American Music Awards Osbourne pochwalił się na YouTube. Materiał udostępniamy poniżej.

Pełnoprawny powrót koncertowy Osbourne nastąpi w maju 2020 r. Nestor metalu ma do zagrania zaległą trasę z Judas Priest. Wcześniej ma ukazać się jego nowy album „Ordinary Man”.

Mają się na nim pojawić m.in. Duff McKagan z Guns N’ Roses i Chad Smith z Red Hot Chili Peppers. Osbourne wypuścił już dwa utwory z płyty: „Under the Graveyard” i „Straight to Hell” z gościnnym udziałem Slasha. Oba prezentowaliśmy już na RockMetalNews.pl.

– To prawdopodobnie najważniejszy album, jaki stworzyłem od długiego. Prawdopodobnie od „No More Tears” – komentuje Osbourne. – Ten album był darem siły wyższej. To dla mnie dowód, żeby nigdy się nie poddawać. Mam nadzieję, że ludzie będą słuchać tego materiału z radością, bo wsadziłem w to całe serce i duszę.

Przypomnijmy: ostatnim albumem Osbourne’a pozostaje „Scream” z 2010 r.

Merch tematyczny związany z Ozzym Osbournem znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV