Nowa supergrupa? Robert Trujillo, Post Malone i inni na wspólnym jam session

Lockdown nikomu nie jest na rękę, ale niektórzy potrafią sobie z nim radzić. Rob Trujillo z Metalliki, członkowie Red Hot Chili Peppers i Foo Fighters oraz raper Post Malone stwierdzili, że urządzą sobie domowe jam session. Nagranie z ich popisami robi prawdziwą furorę. Czyżby nowa supergrupa?

Koronawirus wysłał na przymusowy urlop większość artystów. Trasy koncertowe zostały odwołane, a w obliczu coraz bardziej zatrważających danych o rozwoju pandemii trudno planować jakiekolwiek ruchy.

Członkowie Metalliki, Red Hot Chili Peppers, Foo Fighters oraz raper Post Malone i jego producent Andrew Watt najwyraźniej uznali, że skoro nie można grać na stadionach, trzeba zorganizować sobie scenę w domowych warunkach – i tak też zrobili.

Hitem internetu stało się nagranie, na którym możemy zobaczyć popularnych muzyków na spontanicznym domowym jam session. Nie wiemy, kto był gospodarzem imprezy. Jedno jest pewne: przyszli na nią Robert Trujillo, Chad Smith, Taylor Hawkins, Post Malone i Andrew Watt.

Nagranie z jam session udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: SUPERGWIAZDA POP ZAPOWIADA ALBUM Z MUZYKĄ METALLIKI

Fani spekulują, że możemy być świadkami narodzin nowej rockowej supergrupy. Wszystko jest możliwe, ale jak na razie trudno cokolwiek prognozować. Żaden z muzyków póki co szerzej nie skomentował nagrania. Kilka zdjęć wrzucił do sieci Andrew Watt. Producent m.in. ostatniej płyty Ozzy’ego Osbourne’a podczas imprezy świętował 30 urodziny. Jedyny komentarz, na jaki po wszystkim się zdobył, brzmiał: „najlepsze jam session wszech czasów”. Jesteśmy w stanie w to uwierzyć.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.