Post Malone zaprasza na koncert poświęcony Nirvanie

Amerykański raper Post Malone, jeden z najpopularniejszych artystów na świecie, zaprasza na koncert online poświęcony Nirvanie. Muzyk zamierza zagrać woje ulubione utwory grunge’owej legendy i zebrać pieniądze na walkę z COVID-19.

Pandemia koronawirusa zmusiła większość artystów i organizatorów do odwołania koncertów, ale na brak koncertów online nie możemy narzekać. Ciekawe show zapowiada Post Malone. Raper postanowił wziąć na warsztat ulubione utwory Nirvany, by przygotować specjalny stream dla fanów.

Transmisja koncertu odbędzie się w najbliższy piątek, 24 kwietnia, ok. północy czasu polskiego na YouTube. Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny. Podczas jego trwania słuchacze będą mogli wpłacać dowolne kwoty na organizacje walczące z pandemią koronawirusa (m.in. na odpowiednie fundusze Światowej Organizacji Zdrowia).

Być może oburzycie się, że za materiał Nirvany bierze się gwiazda hip-hopu, ale Post Malone to człowiek mocno związany ze sceną rockową. Raper od lat jest fanem Nirvany i nawet miał już okazję zaprezentować swoją wersję przeboju „All Apologies”. Co więcej, muzyk ma na ręce tatuaż z podobizną Kurta Cobaina, na czole zaś nawiązujący do utworu Nirvany napis „Stay Away”. Poza tym to ten sam Post Malone, który jeszcze niedawno współpracował z Ozzym Osbournem, a wcześniej występował na scenie m.in. z Aerosmith i Red Hot Chili Peppers.

Nagrany wspólnie z Ozzym Osbournem głośny singiel „Take What You Want” możecie odsłuchać poniżej.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV