Syn Slasha podpisał kontrakt z firmą ASBA

Slash może być dumny ze swojego syna. 18-letni London Hudson, który dopiero co wydał pierwszy singiel ze swoją kapelą Suspect208, podpisał kontrakt z francuską firmą perkusyjną ASBA. Rozwój kariery młodego bębniarza nabiera tempa!

London Hudson ewidentnie wdał się w tatę. Syn Slasha wprawdzie nie gra na gitarze, a na perkusji, ale już teraz widać, że rockowy feeling ma wpisany w kod DNA. London Hudson jest bębniarzem Suspect208, utalentowanej kapeli, w której grają z nim Noah Weiland (syn Scotta Weilanda ze Stone Tempte Pilots) i Tye Trujillo (syn Roberta Trujillo z Metalliki). Niedawno o nich pisaliśmy i możemy zapewnić was, że w Suspect208 oprócz nazwisk przekonująco wypada również muzyka (koniecznie sprawdźcie ich singiel „Long Awaited”!).

Oprócz udzielania się w Suspect208 młody London Hudson intensywnie rozwija się również na własną rękę, o czym świadczy kontrakt podpisany z firmą ASBA. To marka, która od lat 20. ubiegłego stulecia zajmuje się produkcją instrumentów perkusyjnych, współpracując z bębniarzami z całego świata. London Hudson to jeden z jej najmłodszych ambasadorów.

„Z dumą witamy Londona Hudsona w naszej rodzinie” – czytamy w oświadczeniu francuskiej firmy.

ASBA chwali syna Slasha: „London gra na perkusji od 11 lat, a od czterech lat aktywnie koncertuje i nagrywa. Jest znakomitym bębniarzem z wszechstronnymi umiejętnościami w wielu różnych gatunkach”.

Nie wątpimy w umiejętności 18-letniego rockmana. Dla porządku przypominamy, że London Hudson jest dzieckiem Slasha z małżeństwa z Perlą Ferrar. Para pobrała się w 2001, a rozwiodła – w 2018 r.

CZYTAJ TEŻ: NOWY ALBUM SLASHA W PRZYSZŁYM ROKU. „DUŻO NOWEJ MUZYKI NADCHODZI”

Slash tymczasem również nie traci czasu. Muzyk pracuje nad nowym albumem Guns N’ Roses. W drodze jest także jego kolejny solowy album. Jeśli wierzyć temu, co napisał niedawno na Instagramie bliski współpracownik Slasha basista Todd Kerns, przyszły rok przyniesie nowy album Slasha, Mylesa Kennedy’ego & The Conspirators. Slash daje młodemu dobry przykład. Szanujemy to.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.