Slash: Wyrzucamy z siebie wcześniej tłamszoną energię

Guns N’ Roses mają dobry czas. Podczas europejskiej trasy grają ponad trzygodzinne koncerty, imponując dobrą formą. „Gramy tak długo, bo naprawdę się tym cieszymy” – komentuje Slash.

Guns N’ Roses przez lata nie mogli się dogadać. Gdy już wydawało się, że nigdy nie wrócą na scenę, Gunsi w 2016 r. ogłosili come back, który okazał się wielkim sukcesem Axla Rose’a, Slasha i całej reszty.

Kapela, o której kiedyś mówiono „najniebezpieczniejszy zespół świata”, jest w trakcie kolejnej europejskiej trasy. W czerwcu Guns N’ Roses zagrali spektakularny koncert w Polsce. Trasa trwa nadal, a grupa cały czas prezentuje się świetnie.

Europejscy fani są pod wrażeniem długich, trwających ponad trzy godziny koncertów Guns N’ Roses. Slash, gitarzysta Guns N’ Roses, wypowiedział się na ten temat, goszcząc w programie „Rock City”.

– Jest to na pewno efekt stłumionych oczekiwań po ostatnich latach bez koncertów z powodu lockdownów i tak dalej. Wyrzucamy z siebie wcześniej tłamszoną energię – przyznał Slash.

– To dobrze – dodał muzyk. – Dobrze się bawimy. Gramy tak długo, bo naprawdę się tym cieszymy. To nie tak, że ktoś nam każe grać przez trzy godziny. Po prostu zaczynamy koncert i nie możemy się zatrzymać.

CZYTAJ TEŻ: „SWEET CHILD O’ MINE” GUNS N’ ROSES W ZWIASTUNIE FILMU „THOR: MIŁOŚĆ I GROM”

Koncerty to jedno, ale na horyzoncie cały czas pozostaje nowy, wyczekiwany album Guns N’ Roses. Popularny fitarzysta ostatnio potwierdził, że Amerykanie konsekwentnie szlifują nowe utwory. Jak zapowiedział, w tym roku powinniśmy usłyszeć pierwsze z nich. Oby.

Ostatnią nowością z obozu Guns N’ Roses pozostaje wydana na początku roku epka „Hard School”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.