Supergwiazda pop zapowiada album z muzyką Metalliki

Jeśli spodziewaliście się, że rok 2020 niczym was już nie zaskoczy, trzymajcie się mocno. Supergwiazda pop Miley Cyrus właśnie zapowiedziała, że niebawem wyda album z utworami Metalliki.

Kilka lat temu członkowie Metalliki deklarowali, że chętnie przywitają w zespole Lady Gagę. Wszystko wskazuje na to, że drogi Metalliki wkrótce przetną się z inną gwiazdą pop. Album z utworami legendy thrashu zamierza nagrać Miley Cyrus.

Jeśli nie kojarzycie, kim jest Miley Cyrus, wyjaśniamy: to aktorka, której sławę przyniosła główna rola w serialu „Hannah Montana”, a która od lat spełnia się jako wokalistka. Cyrus ma na koncie kilka głośnych skandali i kilka jeszcze głośniejszych hitów, takich jak „Wrecking Ball”, „We Can’t Stop” czy „Party in The U.S.A.”.

Cyrus to jedna z największych gwiazd pop na świecie. Wokalistka niedawno zaskoczyła, prezentując własną wersję „Nothing Else Matters” Metalliki. Teraz idzie o krok dalej, nagrywając cały album z materiałem metalowych gigantów. Cyrus wygadała się w rozmowie z magazynem „Interview”.

– Pracowaliśmy nad albumem z coverami Metalliki i teraz znów się tym zajmuję. Mamy szczęście, że możemy dalej pracować nad naszą sztuką w tym czasie. Najpierw czułam brak jakiejkolwiek motywacji, ale teraz jestem totalnie podjarana – powiedziała niepokorna amerykańska supergwiazda.

Póki co nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się premiery płyty. Jak Cyrus radzi sobie z repertuarem Metalliki, możecie sprawdzić poniżej.

CZYTAJ TEŻ: JAMES HETFIELD CHWALI LADY GAGĘ. „KOCHA METAL”

Metallica tymczasem również nie próżnuje. W obliczu braku możliwości wyruszenia w trasę z powodu pandemii zespół skupił się na pracach nad nowym albumem. Członkowie Metalliki zapewniają, że są w stałym kontakcie, co pozwala im na odległość szlifować nowy materiał.

Przypomnijmy: ostatni koncert Metalliki w Polsce odbył się w Krakowie 28 kwietnia. Była to jedenasta wizyta grupy w naszym kraju.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV