Metallica wystąpi z Miley Cyrus w popularnym programie

Metallica odlicza dni do premiery nowej wersji „Czarnego albumu”. Zespół lubi zaskakiwać fanów i na dniach zrobi to ponownie. Legenda thrashu ma pojawić się w najbliższym odcinku programu „The Howard Stern Show” wraz z supergwiazdą pop Miley Cyrus.

Występy Metalliki z gwiazdami pop nie zawsze kończą się dobrze, o czym mogliśmy się przekonać cztery lata temu, kiedy Amerykanie wystąpili na gali rozdania nagród Grammy z Lady Gagą. Czterej jeźdźcy najwyraźniej nie zrazili się tamtym niewypałem i w ciągu najbliższych dni pojawią się w programie „The Howard Stern Show” z Miley Cyrus.

Gwoździem programu ma być występ gwiazdorów thrash metalu z popularną aktorką i piosenkarką, która od jakiegoś czasu robi wszystko, by stać się gwiazdą rocka, co akurat wychodzi jej całkiem nieźle (ze swoim ostatnim „rockowym” albumem „Plastic Hearts” Miley podbiła zestawienie Billboard’s Top Rock Albums).

Dokładna data występu nie została podana. Wiadomo tyle, że program będzie nagrywany na dniach. Bardzo możliwe, że emisja zbiegnie się z premierą nowego wydania „Czarnego albumu” wyznaczoną na 10 września.

Obstawiamy, że Metallica wykona z Miley „Nothing Else Matters”, klasyk, który serialowa Hannah Montana nagrała na potrzeby składanki „The Metallica Blacklist”. Wydawnictwo ukaże się równolegle z reedycją „Czarnego albumu” i będzie zawierało covery Metalliki w wykonaniu m.in. Ghost, Royal Blood i Coreya Taylora ze Sklipknot. Cały dochód z „The Metallica Blackslist” zasili konto fundacji All Within My Hands, założonej przez Metallikę organizacji dobroczynnej wspierającej najbardziej potrzebujących.

Zapowiedź wspólnego występu Metalliki i Miley Cyrus w „The Howard Stern Show” udostępniamy poniżej.

CZYTAJ TEŻ: MILEY CYRUS UDOSTĘPNIA COVER „NOTHING ELSE MATTERS” METALLIKI

Przypomnijmy: przyszłym roku Metallica wróci do Europy. Czy zagra w Polsce? Póki co naszego kraju nie ma w kalendarzu Metalliki, ale to wkrótce może się zmienić. Zespół zapowiedział, że niebawem ogłosi daty kolejnych koncertów. Cały czas czekamy na ogłoszenie z polską datą.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV