Miley Cyrus pracuje nad albumem z utworami Metalliki. „Nothing Else Matters” już nagrała

Miley Cyrus nie porzuca planu nagrania albumu z coverami Metalliki, o którym opowiadała w ubiegłym roku. Wokalistka zdradziła, że ma już nagraną własną wersję „Nothing Else Matters”. Usłyszymy w niej m.in. Eltona Johna.

Niegdyś główna bohaterka popularnego sitcomu dla dzieci i młodzieży „Hannah Montana”, później wyzwolona prowokatorka półnago burząca wizerunek gwiazdy Disney Channel na wielkiej, stalowej kuli, dziś rockowa wokalistka z metalowym zacięciem. Trudno nadążyć za Miley Cyrus, która cały czas przekracza kolejne granice.

W ubiegłym roku Miley odgrażała się, że wyda album z coverami Metalliki. Ostatecznie serialowa Miley Stewart zaprezentowała autorski materiał z rockowym zacięciem, wraz z nim podbijając zestawienie Billboard’s Top Rock Albums. Sukces płyty „Plastic Hearts” najwyraźniej utwierdził Miley w przekonaniu, że jako gwiazda rocka sprawdzi się świetnie, dlatego utalentowana wokalistka już planuje kolejne ruchy. Najbliższym może być wydanie wspomnianego albumu z coverami Metalliki.

Goszcząc w programie radiowym „Capital Breakfast With Roman Kemp”, Miley zdradziła, że już rozpracowuje numery Metalliki.

– Zrobiłam cover „Nothing Else Matters” Metalliki z Eltonem Johnem na pianinie. Jest też Yo-Yo Ma, Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, tak że dużo, dużo gwiazd – powiedziała Miley.

– Elton John, Metallica i ja. Uwielbiam, kiedy poszczególne składniki nie do końca do siebie pasują – dodała supergwiazda pop.

Miley wyjawiła, że producentem płyty będzie Andrew Watt, producent ostatniego albumu Ozzy’ego Osbourne’a. Nie wypowiedziała się natomiast na temat daty premiery. Jeśli zastanawiacie się, co na to wszystko Lars Ulrich, możemy zapewnić was, że autorka „Plastic Hearts” ma jego błogosławieństwo. Perkusista jakiś czas temu oznajmił, że słuchał jej wykonania „Say Hello 2 Heaven” Temple of The Dog i że był oszołomiony.

Pozostaje czekać, aż Miley wystąpi na jednej scenie z Metallicą.

„Plastic Hearts”, rockowy album wydany przez Miley Cyrus w 2020 r., znajdziecie w naszym zestawieniu „Najważniejsze płyty rock/metal wydane w 2020”.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV