Powrót AC/DC potwierdzony. Znamy skład zespołu

Doczekaliśmy się! AC/DC potwierdzili swój powrót, przy okazji zdradzając aktualny skład zespołu. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami Australijczycy wracają z Angusem Youngiem, Brianem Johnsonem, Steviem Youngiem, Cliffem Williamsem i Philem Ruddem.

To jeden z najbardziej wyczekiwanych powrotów ostatnich lat. Choć internet od dwóch lat huczał od plotek na temat ich powrotu, dopiero teraz AC/DC potwierdzają swój come back. Wprawdzie wciąż nie znamy szczegółów, ale jedno wydaje się pewne: grupa zamierza przypomnieć o sobie jeszcze jednym albumem. Krążek najprawdopodobniej będzie zatytułowany „Power Up”.

Skład jest doborowy. Z grafiki ze zdjęciem, która pojawiła się na fanpage’u AC/DC, dowiadujemy się, że zespół wraca w składzie: Angus Young, Brian Johnson, Stevie Young, Cliff Williams i Phil Rudd. To więcej niż dobra wiadomość. Czekamy na pierwszy singiel z nowej płyty!

Zdjęcie aktualnego składu AC/DC udostępniamy poniżej.

Według nieoficjalnych doniesień na nowym albumie AC/DC usłyszymy ścieżki nagrane przez Malcolma Younga, zmarłego w 2017 r. gitarzystę, który z AC/DC związany był od samego początku. Czy zespół wyruszy w trasę? To wydaje się mocno wątpliwe. Póki co koncerty są wstrzymane. Członkowie AC/DC ani tym bardziej fani zespołu z pewnością nie zadowolą się półśrodkami…

ARE YOU READY? #PWRUP ⚡

Opublikowany przez AC/DC Środa, 30 września 2020

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV