Ninja Syndrom rozpoczęli trasę. Plan na weekend: Rumunia i Węgry

„Trasa The Fall 2017 European Tour wystartowała w Valasske Mezirici w Czechach” – ogłasza ekipa Ninja Syndrom. W najbliższy weekend grupa planuje zapuścić się dalej na południe. Plan jest prosty: zaatakować Rumunię i Węgry.

Trip szlakiem wschodnioeuropejskich scen rozpoczęli kielczanie z Ninja Syndrom. Grając w czeskim Valasske Mezirici, zespół zainaugurował trasę, w ramach której w sumie zaliczy sceny 7 państw: Czech, Rumunii, Węgier, Bośni, Bułgarii, Mołdawi i Polski.

„Wciąż jesteśmy pod wrażeniem waszej gościnności i energii” – do fanów z Czech zwracają się Ninjas i dodają: „Szaleństwo trwa!”.

W najbliższy weekend Ninja Syndrom jadą do Rumunii i Węgier, gdzie czekają ich dwa gigi: 29 września w Oradei i dzień później w Budapeszcie.

W sumie grupa ma w planach 14 koncertów, z czego dwa odbędą się w Polsce 8 grudnia w Warszawie i 23 grudnia w Kielcach). Później 5-osobowa ekipa Ninja Syndrom skupi się na wydaniu nowej płyty. Materiał jest już gotowy.

Ścieżki na nowy krążek zespół zarejestrował w Szwecji w studiu Dugout Studios w Uppsala pod okiem cenionego Daniela Bergstranda, mającego na koncie współpracę m.in. z Meshuggah, In Flames i Decapitated.

– Wysłaliśmy ten materiał wytwórniom, które jakoś nas interesują – opowiadał nam niedawno Filip Golda, gitarzysta Ninja Syndrom. – Tak się złożyło, że na naszej liście nie było żadnej polskiej firmy. Czekamy na feedback. Parę odpowiedzi już otrzymaliśmy, ale zobaczymy, co się będzie działo. Dopuszczamy też taką opcję, że żadna z wytwórni nie będzie zainteresowana na poważnie albo nie przedstawi warunków, które będą nam odpowiadać. Wtedy wybierzemy opcję independant, czyli będziemy działać sami. Wszystko zależy od tego, co się teraz wydarzy.

Więcej o Ninja Syndrom dowiecie się z wywiadu, który przeprowadziliśmy z zespołem na niedawnych Eliminacjach do Przystanku Woodstock.

Wywiad udostępniamy poniżej. Zespół możecie śledzić na Facebooku via [link]

fot. P. Garbowski

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.