Miley Cyrus udostępnia cover „Nothing Else Matters” Metalliki

Metallica będzie hucznie świętować 30-lecie „Czarnego albumu”, zapraszając do nagrania coverów swoich utworów kilkudziesięciu gości. Wśród nich nie zabraknie Miley Cyrus, która właśnie udostępniła swój cover „Nothing Else Matters”.

Miley Cyrus kilkakrotnie odgrażała się, że wyda album z coverami Metalliki. Póki co popularna artystka pop zaprezentowała autorską wersję nieśmiertelnego „Nothing Else Matters”. Jej wersja jednego z największych evergreenów Metalliki trafi na wydawnictwo, które czterej jeźdźcy przygotowują na 30-lecie płyty „Black Album”. Będzie to zbiór ponad 50 coverów ich najważniejszych utworów. Oprócz Miley Cyrus usłyszymy na nim m.in. Ghost, Royal Blood i Coreya Taylora ze Slipknot.

„Nothing Else Matters” Miley Cyrus pomogli nagrać Elton John, Chad Smith, perkusista Red Hot Chili Peppers, i Rob Trujillo (sic!), basista Metalliki. Swój wkład w powstanie nagrania mieli też Andrew Watt, producent ostatniej płyty Ozzy’ego Osbourne’a, i uznany wiolonczelista Yo-Yo Ma.

Cover udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: serialowa Miley Stewar w ubiegłym roku wydała autorski materiał z rockowym zacięciem, wraz z nim podbijając zestawienie Billboard’s Top Rock Albums. Sukces płyty „Plastic Hearts” najwyraźniej utwierdził Miley Cyrus w przekonaniu, że jako gwiazda rocka sprawdzi się świetnie. Taki potencjał niedawno dostrzegł też w niej Lars Ulrich. Bębniarz Metalliki jakiś czas temu oznajmił, że słuchał jej wykonania „Say Hello 2 Heaven” Temple of The Dog i że był oszołomiony. Cóż, w przeciwieństwie to wielu plastikowych gwiazdeczek Miley rzeczywiście potrafi śpiewać…

CZYTAJ TEŻ: MILEY CYRUS NAGRAŁA COVER PEARL JAM

„Plastic Hearts”, rockowy album wydany przez Miley Cyrus w 2020 r., znajdziecie w naszym zestawieniu „Najważniejsze płyty rock/metal wydane w 2020”.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.