Miley Cyrus nagrała cover Pearl Jam

Wygląda na to, że Miley Cyrus rzeczywiście wkręciła się w muzykę rockową. Gwiazda pop, która dopiero co zapowiedziała, że wyda album z utworami Metalliki, zaprezentowała własną wersję klasycznego numeru Pearl Jam.

Miley Cyrus coraz śmielej wkracza w świat rocka i metalu. Po tym, jak zaskoczyła wszystkich, zdradzając, że pracuje nad albumem z muzyką Metalliki, była odtwórczyni głównej roli w serialu „Hannah Montana” wzięła się za klasykę Pearl Jam.

Na kanale Cyrus pojawił się kolejny odcinek serii MTV Unplugged. Popularna wokalistka tym razem wykonała utwór „Just Breathe” z płyty „Backspacer” wydanej przez Pearl Jam w 2009 r.

„Just Breathe” w wykonaniu Cyrus udostępniamy poniżej.

Słuchając jej wersji Pearl Jam, a także niedawno wydanych coverów The Cure i The Cranberries, trudno oprzeć się wrażeniu, że jedna z najbardziej kontrowersyjnych popowych artystek rzeczywiście może podołać materiałowi Metalliki, za jaki podobno już się zabrała.

CZYTAJ TEŻ: JAMES HETFIELD CHWALI LADY GAGĘ. „KOCHA METAL”

Przypomnijmy: o swoich planach Cyrus poinformowała w niedawnym wywiadzie udzielonym magazynowi „Interview”.

– Pracowaliśmy nad albumem z coverami Metalliki i teraz znów się tym zajmuję. Mamy szczęście, że możemy dalej pracować nad naszą sztuką w tym czasie. Najpierw czułam brak jakiejkolwiek motywacji, ale teraz jestem totalnie podjarana – powiedziała Cyrus.

Póki co nie znamy daty premiery płyty, ale kiedy się ukaże, na pewno ją sprawdzimy. A wy?

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV