Mercyful Fate na Mystic Festival 2021

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wybierają się na przyszłoroczny Mystic Festival. W obsadzie wydarzenia nie zabraknie Mercyful Fate. Organizatorzy właśnie potwierdzili, że kultowa kapela Kinga Diamonda pojawi się w Trójmieście.

„Zbudujemy pięć scen i zaprosimy ponad dwa razy więcej artystów” – na początku maja deklarowali organizatorzy Mystic Festival, informując o przeniesieniu imprezy do Trójmiasta. Przy okazji obiecali, że postarają się obronić tegoroczny line-up i zaprosić wszystkich ogłoszonych już artystów.

„Nie łamiemy przysięgi” – podkreślają organizatorzy Mystic Festival i potwierdzają: „Mercyful Fate wystąpi na Mystic Festival 2021”.

To już pewne: w 2021 na terenie Stoczni Gdańskiej – oprócz Mercyful Fate – zagrają: Judas Priest, Killing Joke, Heilung, Katatonia, Mgła, Obituary, Vader, Oranssi Pazuzu, Witchcraft, Truchło Strzygi, Baest, Infected Rain i Motanka.

Oprócz artystów, którzy mieli wystąpić na tegorocznym Mystic Festiva, organizatorzy planują zaprosić dodatkowych 40 zespołów. Festiwal ma odbyć się na powierzchni 10 hektarów. Wśród pięciu festiwalowych scen aż trzy będą scenami open air.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2021 r.

Bilety są już w sprzedaży na stronie www.tickets.mysticfestival.pl

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV