Mentally Blind z nowym wokalistą

Zmiana na stanowisku wokalisty w Mentally Blind. Z zespołem pożegnał się Antek Olech, dotychczasowy frontman grupy, którego zastąpi Kamil Zieliński znany z IAMONE i Heroinvain.

Mentally Blind to jedna z najlepiej prezentujących się metalowych kapel na polskiej scenie. Ich ubiegłoroczny album „Stage: Zero” to wymarzony debiut i zarazem jedno z najciekawszych djentowych wydawnictw, jakie pojawiło się na krajowym podwórku na przestrzeni ostatnich lat. Po długich miesiącach koncertowego przestoju Mentally Blind wreszcie mogą prezentować nowy materiał na scenie. Pomaga im w tym nowy frontman, już oficjalnie zaprezentowany przez zespół.

Z Mentally Blind pożegnał się Antek Olech, który postanowił skupić się na karierze solowej pod pseudonimem Tony Yoru. Zastąpił go Kamil Zieliński, wokalista IAMONE i Heroinvain.

„Jest mi niezmiernie miło, że będę mógł dołączyć do chłopaków z Mentally Blind i że będę miał okazję niedługo zagrać dla wszystkich starych i nowych fanów zespołu” – komentuje Kamil.

„Zespół powitał mnie z otwartymi ramionami i jestem mega podekscytowany graniem numerów z płyty „Stage: Zero”, którą często miałem na swojej playliście” – dodaje nowy wokalista Mentally Blind.

Swój najbliższy koncert Mentally Blind zaliczą w najbliższy weekend na hybrydowym festiwalu Louder Fest.

CZYTAJ TEŻ: LOUDER FEST CORAZ BLIŻEJ. HYBRYDOWY FESTIWAL DLA FANÓW MOCNYCH BRZMIEŃ

Więcej o Mentally Blind dowiecie się z archiwalnego materiału video naszym kanale YouTube oraz niedawnego wywiadu Q&A z gitarzystą grupy Filipem Mieszkalskim.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV