Mentally Blind z nowym wokalistą

Zmiana na stanowisku wokalisty w Mentally Blind. Z zespołem pożegnał się Antek Olech, dotychczasowy frontman grupy, którego zastąpi Kamil Zieliński znany z IAMONE i Heroinvain.

Mentally Blind to jedna z najlepiej prezentujących się metalowych kapel na polskiej scenie. Ich ubiegłoroczny album „Stage: Zero” to wymarzony debiut i zarazem jedno z najciekawszych djentowych wydawnictw, jakie pojawiło się na krajowym podwórku na przestrzeni ostatnich lat. Po długich miesiącach koncertowego przestoju Mentally Blind wreszcie mogą prezentować nowy materiał na scenie. Pomaga im w tym nowy frontman, już oficjalnie zaprezentowany przez zespół.

Z Mentally Blind pożegnał się Antek Olech, który postanowił skupić się na karierze solowej pod pseudonimem Tony Yoru. Zastąpił go Kamil Zieliński, wokalista IAMONE i Heroinvain.

„Jest mi niezmiernie miło, że będę mógł dołączyć do chłopaków z Mentally Blind i że będę miał okazję niedługo zagrać dla wszystkich starych i nowych fanów zespołu” – komentuje Kamil.

„Zespół powitał mnie z otwartymi ramionami i jestem mega podekscytowany graniem numerów z płyty „Stage: Zero”, którą często miałem na swojej playliście” – dodaje nowy wokalista Mentally Blind.

Swój najbliższy koncert Mentally Blind zaliczą w najbliższy weekend na hybrydowym festiwalu Louder Fest.

CZYTAJ TEŻ: LOUDER FEST CORAZ BLIŻEJ. HYBRYDOWY FESTIWAL DLA FANÓW MOCNYCH BRZMIEŃ

Więcej o Mentally Blind dowiecie się z archiwalnego materiału video naszym kanale YouTube oraz niedawnego wywiadu Q&A z gitarzystą grupy Filipem Mieszkalskim.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.