Lzzy Hale (Halestorm) dostała swój program w telewizji

Lzzy Hale to jedna z najbardziej medialnych gwiazd rocka. Zauważyła to telewizja AXS, która zaprosiła wokalistkę Halestorm do poprowadzenia programu „A Year In Music”. Początek emisji przewidziany jest na październik.

Trudno o bardziej medialną gwiazdę rocka od Lzzy Hale. Wygadana, zawsze uśmiechnięta frontwoman Halestorm przed kamerami czuje się świetnie. To ona najczęściej udziela wywiadów w imieniu grupy, a od niedawna ma również swój podcast „Raise Your Horns with Lzzy Hale”. Od teraz wokalistka regularnie będzie prezentować się na ekranach telewizorów. Hale została zaproszona do poprowadzenia programu „A Year In Music”.

Program, który od października ma prowadzić Hale, będzie przedstawiał najważniejsze momenty w historii muzyki lat 80., 90. i 2000. Na antenie Hale ma prezentować najważniejsze zespoły, płyty i towarzyszące im konteksty społecznie i polityczne.

– Muzyka to moja prawdziwa pasja – podkreśla głos Halestorm. – Zawsze intrygowało mnie, jak idealnie oddaje społeczne i historyczne nastroje czasów, kiedy jest tworzona. Udział w programie „A Year In Music” to dla mnie spełnienie marzeń. Dzięki temu będę mogła rozmawiać o wpływie muzyki na bieg historii i dowiadywać się nowych rzeczy. Następnie będę mogła dzielić się tym z fanami muzyki z całego świata.

– Jestem wdzięczna telewizji AXS za tę szansę i już nie mogę się doczekać – podsumowuje Hale.

CZYTAJ TEŻ: LZZY HALE (HALESTORM): WIĘKSZOŚĆ ZESPOŁÓW NIE DA SOBIE RADY

Pomimo wyjątkowo trudnego czasu dla branży muzycznej Hale pozostaje aktywna. W jednym z ostatnich wywiadów zapewniała, że ma w domu mnóstwo sprzętu, dzięki czemu może komponować nowe utwory, pracować nad ich aranżacjami i nagrywać wersje demo. Po zakończeniu pandemii, kiedykolwiek to nastąpi, Hale zamierza od razu udać się do studia i pod okiem Nicka Raskulinecza przygotować kolejny longplay Halestorm.

Dyskografię Halestorm zamyka album „Vicious” z 2018 r. Z materiałem z płyty grupa dotarła do Polski w ubiegłym roku. Koncert odbył się w Warszawie.

Merch Halestorm znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.