Lzzy Hale (Halestorm) wyjaśnia, dlaczego nie ma prawa jazdy

Podróże to codzienność każdego profesjonalnego muzyka. Okazuje się, że da się być rockową supergwiazdą, nie posiadając prawa jazdy. Przykładem jest Lzzy Hale, frontwoman Halestorm, która przyznała się, że nigdy nie podeszła do egzaminu.

Temat prawa jazdy przypadkiem pojawił się podczas wywiadu, którego Lzzy Hale udzieliła australijskiemu portalowi Keen Eye 4 Concerts. Zapytana, czego nigdy nie powiedziała dziennikarzom, wokalistka z odpowiedzią nie wahała się długo.

– To coś, czego normalnie nie mówię, niekoniecznie dlatego, że chcę to trzymać w tajemnicy, ale po prostu nawet się już nad tym nie zastanawiam. Czymś, czego wiele osób o mnie nie wie, jest fakt, że nie mam prawa jazdy – zdradziła Hale. Nigdy nie zdawałam egzaminu. Kilka razy miałam możliwość pojeździć, ale legalnie nigdy nie siedziałam za kółkiem. Tak, mówi to osoba, która napisała utwór „Don’t Know How To Stop”. Cóż, właściwie to bardziej o mojej karierze niż o jeździe samochodem, więc tak.

Frontwoman Halestorm wyjaśniła, dlaczego nie odczuwa potrzeby poruszania się autem.

– Nie widzę ku temu powodów. Z biegiem lat pewne rzeczy schodzą coraz niżej na mojej liście priorytetów. W pewnym momencie już do nich nie wracasz, w tym przypadku aż do momentu, kiedy ktoś mówi: „Za dużo wypiłem. Może mogłabyś poprowadzić?”. Wtedy odpowiadam „Nie mam prawka. Nie odwiozę Cię do domu”. Wyłącznie wtedy ten temat wraca – zakończyła Hale.

Hale wraz ze swoim zespołem – pomimo braku prawa jazdy – dotrze do Polski. Koncert Halestorm odbędzie się 24 czerwca w warszawskiej Progresji. Wydarzenie będzie częścią trasy promującej ubiegłoroczny album „Vicious”.

March Halestorm znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. www.facebook.com/OFFICIALLZZYHALE

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

RockMetal F***T

RockMetalNews TV

Jesteśmy blisko zespołów, koncertów i ludzi związanych z muzyką, by dostarczać Wam najlepsze treści VIDEO

RockMetalNews TV to ogólny dział, w którym przekrojowo prezentujemy nasze realizacje video z różnych serii. Znajdziecie tu zarówno minidokumenty, jak i materiały z serii „#tour report”. W RockMetalNews TV nie brakuje również wywiadów video, w tym wywiadów nagrywanych w siedzibie naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu, a także wywiadów z serii Six Questions Show prowadzonych dla nas przez Filipa i Pawła z zespołu The Sixpounder.

Bohaterami naszych materiałów video są uznane marki, jak Behemoth, Acid Drinkers czy Nocny Kochanek, ale też młodsze kapele, które dopiero budują swoją pozycję na scenie. Równie chętnie pojawiamy się na dużych festiwalach oraz w małych, ciasnych klubach, bez względu na okoliczności zawsze starając się łapać dla Was dobre kadry. Zapraszamy do oglądania nowych i archiwalnych materiałów na podstronie działu RockMetalNews TV.

WYwiady

Sprawdźcie wywiady prosto z naszej redakcji w CK Zamek w Poznaniu

Przeprowadzanie wywiadów z muzykami i ludźmi związanymi z branżą muzyczną to jedna z naszych największych zajawek. Z artystami spotykamy się w naszej nowej redakcji w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, gdzie zorganizowaliśmy własne ministudio i komfortową przestrzeń dla naszych gości. Rozmowy odbywają się w możliwie luźnej, przyjaznej atmosferze.

Oprócz pełnowymiarowych wywiadów przygotowujemy również krótsze materiały lifestyle’owe. Pytamy w nich muzyków i ludzi związanych z branżą muzyczną o ich największe inspiracje, ulubione płyty, najbardziej niezapomniane koncerty i pozamuzyczne zajawki, którymi na co dzień rzadko mogą się pochwalić. Zapraszamy do oglądania naszych wywiadów na podstronie działu z wywiadami.

Artykuły

Szukasz czegoś do poczytania? Nasze autorskie artykuły powinny Cię zainteresować

RockMetalNews to serwis przede wszystkim newsowy, nastawiony na przekazywanie najważniejszych i najciekawszych informacji ze świata rocka/metalu – możliwie szybko, konkretnie i zarazem rzetelnie. Chcemy jednak, by nasi czytelnicy mogli znaleźć tu również  bardziej rozbudowane treści, napisane z pasją i poparte wiedzą oraz researchem. Właśnie po to powstał ten dział.

Dział „Artykuły” to ważna część RockMetalNews.pl. Jeśli interesujesz się muzyką, zwłaszcza tą głośniejszą niż pop, zawsze znajdziesz tu coś do poczytania. Wszystkie artykuły trafiające do tego działu to stuprocentowo autorskie treści, mające odrębną, inspirowaną papierowymi magazynami muzycznymi szatę graficzną. Zapraszamy do lektury nowych i archiwalnych tekstów na podstronie działu z artykułami.

Horror

Muzyka nie jest naszą jedyną zajawką. Uwielbiamy też horrory

Odwiedzając nasz portal, z pewnością nie raz natknęliście się na treści związane z horrorami. To nie przypadek, bo oprócz głośnej muzyki kręcą nas też horrory (nawet te slapstickowe!). Poświęciliśmy im osobny dział. Na podstronie „Horrory” prezentujemy najnowsze informacje ze świata filmów grozy, tematyczne zestawienia naszym zdaniem najlepszych horrorów, a także przeróżne ciekawostki. Bez względu na to, czy chcecie poznać najbardziej przerażające nowości, czy po prostu szukacie dobrego filmu na wieczór, podstrona „Horrory” wciągnie Was jak Pennywise do mrocznych kanałów Derry.